Autor Zpráva
Pokusweb
Profil
Dobrý den,

prosím pište co si myslíte o stránce Mojekuchařka.net
- jak na Vás stránka působí
- jak na Vás půsubí patička webu
- chyby
- kdybyste byli uživatelem zaregistrovali byste se? + proč

Prozkoumejte i funkčnost aplikace, přihlašte se jako:
Uživatelské jméno: admin
Heslo: 456
Vyzkoušejte všechny funkce a napište zda je aplikace funkčností a vzhledem přívětivá k uživateli.

Předem moc děkuji za Vaše hodnocení a názory.

P.S.: Stránka tu již v této kategorii jednou byla, toto je nová verze, kompletně předělaná.
Darker
Profil
1.zveřejnit, jen stačí kliknout
stačí jen
2. Stránkování by neuškodil nějaký styl. (mám na mysli výspis stran a šipky)
3. Asi nemusím dodávat jak těžké je si vyhlasovat svůj recept na ***** (pět hvězdiček).
4. Tu tabulku pro srovnání nemůžete myslet vážně.
5. Tag BODY by měl začínati i končit pouze jednou.
6. Na celém webu vykáte, na stránce kontakt je však "Kontaktuj nás". Nepříjemná nekonzistence.
7. Registrace je nedodělaná nebo nefunkční.
8. „Všchny recepty“
9. Místo „S vybranými položkami udělej:“ bych napsal „Vybrané položky: <select>
10. Jsem rád, že jsem se nenamáhal napsat opravdový recept, tahle část systému totiž také nefunguje. Vlastně funguje jen přihlášení.
Nox
Profil
1) Celá ta úvodní stránka mě nijak nepřitahuje ... tuna textu o tom, jací jsou ostatní, místo soustředění se na to, co nabízíte. Použijte pozitivní reklamu.
Navíc ten přehled působí podezřele, jednostranně a lacině

2) Vizuálně - je to přehledné, jinak graficky bída ... nevim co přesně uvést, je to celé bez rozmyslu a citu, míchání různých stylů atd. Chtělo by to znova. Možná zkusit nějak jednoduše. Vybrat pár barev; vykašlat se na boxy, glowy atd.; víc se zamyslet nad rozestupy...

3) "recept se zobrazuje do lightboxu, takže nemusíte přecházet ze stránky na stránku" toto mi nefunguje
4) Bylo by hezké, kdyby se antispamy nezobrazovaly
5) Email dát jako odkaz (kontakt, patička, forgot)
Ivy
Profil
Pokusweb:
- jak na Vás stránka působí
Nic moc. Obrázky by to oživily, je to fádní.
- jak na Vás půsubí patička webu
Jde to, ale pro mě tam není nic užitečného.
- chyby
Řazení výsledků podle data nikoliv datumu. Tlačítko napsat komentář u receptu nereaguje, ani nevyhodí chybovou hlášku, prostě neudělá vůbec nic.
- kdybyste byli uživatelem zaregistrovali byste se? + proč
Ne, ze stejných důvodů jako minule, nevidím v tom pro sebe žádný přínos. Recepty co nechci aby viděli ostatní si stejně tak dobře můžu psát do Excelu. Ostatní recepty budu raději dávat někam kde už nějaké jsou a stejně tak tam budu recepty hledat. Přidej nějaké výhody a originální věci, co podobné již existující kuchařky naplněné recepty nemají a budeš mít alespoň malou šanci.
Jinak stále platí většina toho co jsem psala minule.
Pokusweb
Profil
Moc děkuji za Vaše názory, vzhled se pokusím kompletně předělat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0