« 1 2 »
Autor Zpráva
Dero
Profil
Ohodnoťte prosím http://dero.name/ - prosím o upozornění na jakékoliv sebemenší chybky.
Zobrazení by mělo být identické v IE5+, Moz1.0/FF1.0+ a Opera 7+ (sedmičkovou Operu tu však nemám, odzkoušejte, prosím).

Jsem si vědom určitých nezvyklostí v pojetí layoutu, nicméně přiklonění se k optimu vedlo k přiklonění se k fádnosti. Tak jsem se rozhodl takto.
Nehodnoťte prosím sekci "zápisník", implementoval jsem WP a ještě vychytávám poslední mušky.
Taktéž jsem si vědom, že na webech, provozovaných na doménách třetího řádu (typografie, ie-brouci), musím udělat podobnou superglobální navigaci, jako mám zde.

(omluvte problémy s hostingem, tento týden se budu stěhovat)
Max_cz
Profil
Ale jo jde to na kód jsem nekoukal mrknu jinak je to dobry.
Design je dobrej.I když občas si to po sobě přečti viz. Po tímto pojmem si... stane se.
Kdyby si měl chvíli čas potřeboval bych nějakou grafiku na stránky.Mail nebo Icq mám u jména. Třeba se dohodnem.
Jdu mrknout na kód.
Dero
Profil
Max_cz: Člověk vlastní chyby obvykle nevidí, překlep (nedoklep) opravím, díky.
Max_cz
Profil
Znám :)
WeBa
Profil
Ještě jeden nedoklepík: na úvodní stránce první odkaz pod nadpisem Webdesign vede na webdeign.php
Dero
Profil
WeBa: Díky moc!
wolfixis
Profil
Upne dole v sekci O mně & kontakt je u Nemám rád utopenej Stereotyp pod patickou (FF v1.0.7) v IE ok
Fred
Profil
1/Trochu mě dostává text u css v sekci Pastylky, obzvlášť ty řeči o kaskádě a tak. Promiň ale to css se mi nezdá extra optimalizovaný.
2/Na ty šipky vedle nadpisů v pravé části webu budou lidi klikat.
3/Ten hosting je fakt strašnej, zase se mi to blbě načítá :-(
Fred
Profil
wolfixis Jenom při prvním načtení, bohužel bug FF, taky jsem to tam měl.
Leo
Profil
"Ten hosting je fakt strašnej, zase se mi to blbě načítá"

Tak si pipni :-) Jinak prvni dojem - je to rozhazene, neprehledne, texty uplne v hornim menu malinkate, kazdy menu jinym pismem... ale ja svoje prvni dojmy nesmim dat, treba to jeste uzraje, a navic me vzdycky mnohem vic zajima obsah (krome obrazkovych galerii). Leo
Dero
Profil
Fred:

1) Jo, moje vlastní css je prozatím bastl, protože dolaďuji WP. Navíc ještě ani nemám css pro tiskový styl, obojí dořeším. Vím a kajícně skláním hlavu.
2) Někteří asi jo. Ale co s tím? Šipky pryč? To by mě mrzelo.
3) free pipni.cz :o(
Fred
Profil
Šipky pryč? Nejsem doma, ale zkusil bych v nějakém grafickém editoru šachovnicově obarvit ty odstavce vpravo. Např. Napište mi: barva 1 Poslední práce: barva 2 atd. aby bylo vidět, že ten text pod tím patří k tomu nadpisu. Ale když to nemůžu vyzkoušet, tak nevím jak by to vypadalo.
Dero
Profil
Fred: To jsem právě zkoušel a vypadalo to prachbídně. Mimochodem, na onom kritizovaném CSS jsem půl kilobajtu na zbytečnostech ubral.
Fred
Profil
Odškrtej všechny volby v pravém sloupci http://flumpcakes.co.uk/css/optimiser/ -13%
Dero
Profil
Fred: To je výborná věcička! A jak jsem to zkoušel, tak doopravdy funguje, díky moc, dělat to ručně (hromadné deklarace background, font atp.) je za trest.
Fred
Profil
Radši si to ale překontroluj na všech stránkách, někdy to něco trochu zvrtá.
Dero
Profil
Fred: Projížděl jsem to a objevil jsem jen drobné kosmetické změny ve velikosti písma, ještě se podívám v ostatních prohlížečích, ale vypadá to hezky.
Timy
Profil
- ty záložky nahoře jsou trochu matoucí (dero, typo, brouci), protože na ostatních webech ty záložky nejsou
- osobně moc nemám rád dvouřádkové menu
- ta pravá část (napište mi, zajímavé čtení apod.) je trochu zmatená, imho by měla být na samostnatné stránce, nehodí se to na hlavní anebo bych to alespoň dal do jednoho sloupečku, takhle ve dvou je v tom trochu chaos
- formulář na email by mohl být větší
- imho v tom levém textu je až moc odkazů a zvýrazněných textů (hlavně první dvě části)
Dero
Profil
Timy:

- superglobální menu jsem zmiňoval v úvodním příspěvku, dodělám jej i na ostatní weby
- no jo, co naplat
- jo, jo a ještě jednou jo ... ale to je přesně to, o čem jsem mluvil, sraž dva sloupečky do jednoho, udělej jednořádkové menu a máš fádní, ač přehledný a zažitý, web
- mohl, to máš pravdu
- souhlasím, proškrtnu

Díky moc!
Huggi
Profil
mno...34s se nacitalo a pak to vyplivlo ze stranka neexistuje..;)
Dero
Profil
Huggi: mám jen jednu odpověď: pipni.cz ... :o(
SuE
Profil
pipni dnes blbne celý den, ve foru tam píšou, že mají problém se switchem k providerovi.

dero: mně se to líbí hodně, jsou tam nějaké drobné překlepy ale to jsou mušky, až to pojede, tak ti to napíšu :-)
habendorf
Profil
Zkouším poněkolikáté, všechno marné, bohužel :o(
Dero
Profil
SuE, habendorf: Už to jde. Na jak dlouho, toť otázne.
mat
Profil
Dero

web se mi moc líbí, ale ta pravá půlka je přeplácaná - dva sloupečky s odkazy, poštovním formulářem, krátkými postřehy apod. bych dal do sloupečku jednoho, tohle vypadá nepřehledně
habendorf
Profil
Tak zostra:

1) ve FF je ujetá patička
2) zcela bych předělal tiskový styl - např. textarea se submitbuttonem je na papíře celkem k ničemu, menu taky,... + i linky bych udělal černé (věc názoru, nedávno tu o tom byla diskuze)
3) při zvětšování písma se hlavní menu chová poněkud ... no dost zajímavě :o)
4) asi jsi zapomněl na overflow:hidden pro levý sloupec
5) jako obal prvků ve formu IMHO slouží lépe fieldset než div, ale uznávám že to je spíš moje osobní mánie ...
6) pod ten obr v záhlaví (list) dej nějakou barvu, ať tam není prázdno ve zobrazení bez obrázků (ještě lépe - čekal jsem, že to bude klikací a pod tím bude schovaný nadpis)

Jinak pěkný, dobrá práce. Možná jenom opakuji co tu už zaznělo od jiných - většinou nečtu hodnocení ostatních abych jimi nebyl ovlivněn.

PS: Ještě jsem se zapomněl zeptat: co je to "muž z nutnosti" :o) ?
Dero
Profil
1) bug ff, zatím nevím, jak na něj
2) tiskový styl ještě není, zmiňoval jsem v komentářích
3) vážně? no vážně! Ale to není chyba, to je feature! Opravím. :o)
4) zapomněl
5) to je pravda, mánie to není, je to můj špatný návyk
6) tam žádný nadpis nejni, ale můžu tam něco schovat. :o)

Díky moc za Tvůj čas!

PS: A mám snad na výběr? :o)
habendorf
Profil
ad 1) mrknu na to
ad 2) aha, nevšiml jsem si
ad 6) no právě že není a to je škoda

ad PS: No to je fakt :o)
habendorf
Profil
ad 1) Já ti dám bug FF :o)

Počítej se mnou:
#footer {width: 760px;}
#footer { padding-left: 31px;}

Mě to vychází na 791px :o)
Dero
Profil
habendorf: Uno momento, por favor ... ona Ti ujíždí jako bokem? Mně ve FF 1.0.7 ujíždí na některých stránkách nahoru! Ale bokem určitě ne. V žádném prohlížeči! Jsem smutný!

UPDATE ještě před odesláním - tak tohle má na svědomí ten Fredův optimalizátor, už to taky vidím, je to tak. A já se omlouvám.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0