Autor Zpráva
frido
Profil *
Ahoj,
prosím o názor na mé nové stránky reportaz
mimochodec
Profil
Obsah hodnotit nelze, není tvůj. Design tvořil člověk bez grafického citu.
jenikkozak
Profil
frido:
1) Nastav obrázkům v odkazech nulový rámeček. Takhle jim IE rámeček vykresluje, což nevypadá hezky.
2) Odkaz Váš názor je nečitelný, obrázek na pozadí se tam nehodí.
3) Podíval jsem se na českou verzi. „Spravy“ se u nás píšou se „z“ a dlouhým „a“. Věta „Refresh pro zobrazení nových článku“ má poněkud divné sloveso.
4) Přesnost na sekundy u času přidání zprávy je zbytečná.
5) Prvek se souvislostmi u dané zprávy se zobrazuje (pokud je dostatečně dlouhý) pod staršími zprávami.
shaggy
Profil
frido:
Dizajn mi pripomenul moje začiatky s internetom. Je to taký nepodarený pokus o zlepenie viacerých grafických štýlov, bohužiaľ s veľmi zlým výsledkom. A najkrajšia je tá šípka na listovanie medzi stránkami, to mi pripomenulo moje začiatky s Turbo Pascalom a programovaním v DOSe.

1. prečo je aktívna ikonka jazykovej mutácie (sk/cz) farebná a jazyk, ktorý nemám vybratý je šedý? Nemalo by to byť naopak?
2. pre začiatok by si mohol skúsiť vynulovať margin na body, bolo by to lepšie.
3. prečo to beží na reportaz.sk aj na svetinformacii.sk?
4. hover v hlavnom menu niekedy takmer úplne zneviditeľní text (auto, blogy).
5. toto nemyslíš vážne, však? http://www.reportaz.sk/images/categories/category1.png (použité ako ikona pri niektorých weboch).
6. a hlavne - aká je pridaná hodnota tohto webu? Napíš mi jeden jediný dôvod, prečo by to niekto mal používať (a pretrpieť tie nedostatky, ktoré to má).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0