Autor Zpráva
dragon124
Dobrý den,
Chtěl bych se vás zeptat na názor na můj blog o Linuxu.
Dále bych se chtěl zeptat jak zadarmo zajistit aby se o něm někdo dozvěděl, píšu aktivně obsah, ale nikdo mi tam nechodí, tak bych se chtěl zeptat jak o něm dát ostatním vědet.
mimochodec
- na úvodní straně není žádný obsah.
- design je poměrně výrazný, obětuješ mu čitelnost. Třeba Štítky prostě nepřečtu, aniž bych vynaložil nemalé úsilí
- to odbarvení výběru je dost otravné
- statistika návštěvnosti zajímá tebe, návštěvníka nikoliv
- k čemu je "Přidat nový příspěvek"? Proč to vidím? A proč když to vidím, to nefunguje?

dragon124:
píšu aktivně obsah,

Myslíš ty dva povrchní články, jeden o tom, že existuje několik druhů linuxu a druhý o stahování filmů z ulozto?
dragon124
to odbarvení výběru je dost otravné: asi jsem úplně nepochopil co tím myslíte
články tam nejsou dva ale přes deset. Navíc ne každej co by třeba chtěl přejít na Linux ví kterej by měl vybrat, stahování z uložto také hodně lidí překvapí. Poté jsou tam méně povrchní článk třeba o googlu a připravuju o google hackingu.
statistika zajímá mě, ale to neznamená že není dobré si na stránky přivést další lidi.
Děkuji za názor
mimochodec
dragon124:
to odbarvení výběru je dost otravné: asi jsem úplně nepochopil co tím myslíte

Když označuji text myší, obarvuje se jinou barvou, než je standardní modrá. Použije se jiná modrá, která je skoro stejná, jako ta, která je na pozadí. Tudíž to označení textu skoro není vidět, což mě rozčiluje.
Ještě jsem zapomněl zmínit, že mám averzi ke stínovanému textu, ale to je asi věc osobních preferencí.
Připadá mi to prostě přeefektované. Na úvodní stránce nic není a přesto má skoro 600 kB.
margin
Profil *
dragon124:
články tam nejsou dva ale přes deset
Kdybys to tu nenapsal, tak bych o tom ani nevěděl. když jsem přišel na web, všiml jsem si kupy štítků, ze které se dostanu akorát na dva články. Děláš všechno pro to, aby texty byly kvůli nízkému kontrastu špatně čitelné a aby články nebyly k nalezení.

Ve článku o uložto je spousta nepřesností, třebas "Software - hry,programy je zakáyáno takto stahovat úplně."
Přitom na uložto jsou k třebas nalezení i oper source linuxové distribuce.
Jiný příklad, album Pražská pálená můžu bez obav na zmíněný server nahrát a vypálené CD můžu dát bez obav kamarádovi.

Pročetl jsem další 4 články a jsou plné překlepů, hrubek a nepřesností.
dragon124
Moc děkuji za názory, úvodní stránku jsem vyřešil, zkontroloval články, na nepřesnostech se pracuje a pro příště z toho plyne, že bych měl než článek zveřejním nad ním popřemýšlet.
Prosím ještě o názory, jak stránku vylepšít a jak na ní dostat více čtenářů?
Moc všem děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: