Autor Zpráva
Cirdan
Profil *
Zdravim.. mohli by ste sa pozriet na http://www.3d-grafika.kvalitne.cz
Som trosku prerabal jeden svoj starsi web...
V MSIE 6 je to cele na draka ale chcel by som poprosit niekoho kto ma 7cku aby sa na to pozrel ako to vyzera a ci galeria funguje tak ako v inych browseroch... (nech zije neschopnost MSIE:hover)
Dikes moc...
Timy
Profil
Cirdan
MSIE 6 je to cele na draka -- to jo
- nechápu, proč je ten text na hlavní stránce tak úzký
- na to, že to má být web o grafice to moc graficky zářivé není
- těm odkazům bych dal display:block protože takhle se sice obarví část tlačítka, ale odkaz není klikatelný
- odkazy by mohly být podtrhnuté
Chamurappi
Profil
Vizuálně mne tvůj web neláká, ať se na něj dívám v čemkoliv.

Explorer 7 ještě nevyšel. Vyšla jen první bateverze s novým uživatelským prostředím, bez zřetelných změn v jádře.
Explorer 6 bude používaný ještě odhadem minimálně čtyři roky poté, co vyjde Explorer 7.
Pohledem běžného návštěvníka: V Exploreru jiné stránky fungují => problém je na tvé straně.
Cirdan
Profil *
Design odladit pre MSIE viem.. len sa mi momentalne nechce... skor mi islo o tu galeriu....
ze ci uz 7 podporuje hover ....
ianc co sa tyka vizualnej stranky..... aj v nadpise threadu je ze je to skor galeria.....
inac trosicku na svoju obranu.... najkrajsie to asi podla mna vyzera v mozzile.. :-))
honzan
Profil *
clovece, ty obrazky jsou pekny, proc neudelas neco tak peknyho i s webem????
galerie: fakt se mi nelibi - nahledy jsou tam zcela zbytecne - neni na nich nic videt... takze pro vyber jsou zbytecny...
PetrK
Profil
Nerad kritizuji takže se těchto "hodnocení" vyhýbám, vím že moje stránky taky nejsou vůbec OK.
Ale tentokrát mě to nedalo a udělám výjimku, prostě v IE6 je to hrůza. Stačí po stránce pouze přejet myší a dělá si co chce, z odkazů najednou zmizí orámování, náhledy v galerii jsou některé uprostřed a některé při pouhém pohybu myši ujedou do strany.... Úvodní stránka je úplně rozházená, srovná se opět až když po ní několikrát přejedu myší. Náhledy jak psal honzan jsou skutečně úplně zbytečné protože na nich není nic vidět......

Že je to nejkrásnější v mozzile je možná pravda, ale stránky vytvářím pro všechny návštěvníky pokud chci aby na ně někdo chodil (proč bych je taky jinak dělal), no a ať chci nebo nechci IE je pořád nejrozšířenější. Trochu jsem nepochopil když to ve verzi IE6 vypadá tak strašně proč zjišťovat jak to vypadá ve verzi IE7 kterou ještě ani nikdo nemá a ve které to lepší určitě nebude.

Jenom názor obyčejného návštěvníka stránek, nejsem žádný odborník :-)
Cirdan
Profil *
PetrK
jak som pisal.. uvedomujem si, ze je to v MSIE na h...
ona ta stranka je aj tak zatial len taka skusobna.. som skusal si totiz urobit jednu galeriu a vyslo toto, len som chcel vediet ci nahodou ta beta verzia MSIE7 co uz vysla podporuje konecne hover tak ako ine prehliadace, alebo ci ostava v stredoveku tak ako MSIE.....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0