Autor Zpráva
dotykac
Profil *
Ahoj chtěl bych představit nové diskuzní forum pro mobily www.dotykac.net naleznete tam všechny systemy pro mobily a to Android, Bada, iOS, Windows Phone a mnoho dalších diskuzí pro mobilní zařízení.

Co si myslíte o projektu ?
Kubuska112
Profil
Po grafické stránce se mi to jakštakš líbí, ale pro mě to nějak ztrácí smysl. Takových stránek věnovným mobilům je hodně.
Rellik
Profil
Líbí se mi ten background. Když roluju stránkou kolečkem, vypadá jako by pozadí jelo dolů a stránka nahoru. :)
Jinak by t chtělo trošku větší písmo. Je to moc naňahňané na sobě. Pak by neškodilo udělat padding od těch ikonek jednotlivých kategorií. Písmo je přilepené přímo na nich... ;)
Jinak v pohodě, ale je fakt, že takových fór o mobilech a pod, je celkem hodně..
Ivy
Profil
To první čeho jsem si po příchodu všimla byla Pravidla, viditelná až po registraci. Což je docela kontrast s řadou jiných fór, kde se přečtení pravidel pokládá za mimořádně žádoucí, případně povinné. Nakonec jsem zjistila že přece jenom viditelná jsou, ale na první pohled to působí velmi podivně.
Diskuzi pro moderátory bych doporučovala zobrazovat jenom moderátorům, phpBB to umožňuje.
nevimco2
Profil
Nahoře ty odkazy jako registrace atd .. jsou posunuté z té černé části dolů ...
Dotykac
Profil *
Díky za vaše názory a rady jínak k dotazum

od nevimco2 zkoušel jsem to několikrat a registrace atd položky se zobrazují korektně netuším včem je problem.
od Rellik na ikonkach zapracuji dám tam tedy mezeru aby to nebylo nalepené u textu díky za tvůj názor.
od Ivy pravidla jsem tedy přidal i do hlavního panelu aby byli více vidět díky.
od Kubuska112 zkusit se má vše když bys měl napad jak to graficky vylepšit klidně napiš díky za názor.

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, dodržuj prosím základní typografické zvyklosti (konkrétně interpunkce a velké písmeno na začátku věty).
pcmanik
Profil
Dotykac:
Páči sa mi tá optimalizovaná verzia pre tablet (iPad) len by som zväčšil odsadenie tej šípky na pravej strane, pretože je príliš prilepená na pravú stranu.
A tlačítko classic design mi tam nejak nezapadá, resp. je to len tak hodený link na koniec stránky.
dragon124
Profil
Podle me nesnesitelna grafika, ale to je jen vec osobnich preferenci, jinak super.
Dotykac
Profil *
Díky za názory a chtěl jsem poradit zda někdo nevíte jak dát o stránce víc vědět jak získat uživatele díky.
Petr ZZZ
Profil
Dotykac: „jak získat uživatele “

Dej na stránku něco, z čeho budou uživatelé tak nadšení, že na ni budou bez vyzvání odkazovat. V souvislosti s daným tématem mě napadá nějaké počítadlo, nějaký inteligentní porovnávač tarifů. Člověk naťuká počet minut za měsíc, odkud kam chce volat a mašinka mu vyhodí, co za to u různých operátorů zaplatí. Když to udeláš dobře, získáš návštěvnost, pozice ve vyhledávačích a nehynoucí slávu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0