Autor Zpráva
Acci
Profil
Zhodnottě mi prosím redesign mého acciBlogu. Hlavně nevím, co udělat s obrázkem v logu, podle některých se tam nehodí.
Timy
Profil
- podle mě taky ne... Asi by to chtělo nějakou umělečtější fotku. Tohle bych čekal na blogu kámoše, který je Brontosaurus:-) A možná by mohlo být o trochu menší (ne tak vysoké)
- chybí hover u odkazů jako Autor, Odkazy
- imho jsou jednotlivé články moc namačkané na sebe

jinak pěkný
Fred
Profil
Acci Překvapuješ mě, 103.35 KB. A poloviční výška obrázku by taky stačila. Jestli máš účet na sxc, zkus tenhle http://sxc.hu/browse.phtml?f=view&id=108050 dá se dobře oříznout a má dobré rozměry, teda jestli se ti líbí, nepoužil jsem ho.
bojars
Profil
V mojom IE 5.5 je menu síce vpravo, ale začína na konci obsahu stránky, ale nerobil by som si z toho veľa asi som na Internete "Posledný Mohykán", ktorý tento prehliadač používa...

Ten obrázok v logu je naozaj nádherný, ale je fakt až príliš veľkoryso veľký, respektíve vysoký, zatiaľ čo nadpis je podľa mňa vzhľadom na obrázok príliš stroho riešený...

Trochu ma mätie usporiadanie v pätičke stránky, zaujímavé je, že tam nie je zmienka o WordPresse, vzhľadom na meta tag:

<meta name="generator" content="WordPress 1.5.1.1" />

... zdá sa mi, však, trochu chaotické to usporiadanie tých ikon pre "Navrcholu" a "TopList" v tejto pätičke, v tomto prípade ak musia byť, tak asi by mali byť pod pravým menu...

Súhlasím s tým, že je to inak pekné.

BTW: kde je bannner WZ???

:-)
Acci
Profil
BTW: kde je bannner WZ???
Benner WZ zatím chybí, neměl jsem čas ho tam dát

Fred
Zapoměl jsem ho trochu optimalizovat, už to jdu napravit

... zdá sa mi, však, trochu chaotické to usporiadanie tých ikon pre "Navrcholu" a "TopList" v tejto pätičke, v tomto prípade ak musia byť, tak asi by mali byť pod pravým menu...
Ty ikonky by tam být neměly :)

chybí hover u odkazů jako Autor, Odkazy
Nechybý, ale je málo výrazný
Šlaha
Profil
Té liště pod článkem (Štítky: Foto, 9. 8. 2005 22.41, 9 komentářů) dej border-bottom, ne top
Barevně bych zkusil odlišit patičku
Zkus obrázek, co nabízí Fred
Acci
Profil
Té liště pod článkem (Štítky: Foto, 9. 8. 2005 22.41, 9 komentářů) dej border-bottom, ne top
Lepší?
Šlaha
Profil
Jo, páráda
Radek Hrabůvka
Profil
Nejede to.
Acci
Profil
Radek Hrabůvka
Díky, zapnul jsem Gzip kompresi a přestalo to fungovat.
Timy
Profil
Acci
Nechybý, ale je málo výrazný -- k čemu je hover, který není vidět?
Radek Hrabůvka
Profil
Koukám, Gzip kompresi už jsi rozjel. Nemáš zadanou barvu písma, ne vždy to musí být černá. Obrázky leva.png a prava.png by si zasloužily optimalizaci, obrázky 5x2px a přes 20 kilo? Okraje "logo.png" Firefox "divně, Oprera a Mozilla zubatě a MSIE 7.0b krásný antialiasing.
Celkové hodnocení: 8 bodů z deseti.
Fred Já zjistil skoro 200 KB, i takový Web Page Analyzer se někdy nedopočítá, některé obrázky nenašel.
Radek Hrabůvka
Profil
Acci Brobnost, objevená později, ze stránky "Používané výrazy" náš špatně odkaz na Operu, za lomítkem je nějaké "smetí".
Acci
Profil
Obrázky leva.png a prava.png by si zasloužily optimalizaci, obrázky 5x2px a přes 20 kilo?
Opraveno

Nemáš zadanou barvu písma, ne vždy to musí být černá.
Opraveno

máš špatně odkaz na Operu, za lomítkem je nějaké "smetí".
Texy to špatně převedlo, musím si s tím ješté pohrát
Pepee
Profil
...mno ohledně vzhledu ...To logo tam fakt nesedí, původní "jednoduchý" bylo lepší. No a je asi jen můj pocit, ale zdá se mi, že je text levýho sloupce (ve FF) nalepenej moc k okraji ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0