Autor Zpráva
Novy
Profil
Chtěl bych znát názor na redesign webu http://urban-terror.cz/.
Juandev
Profil
Tak je to taková čistá práce. Moc textu s tím asi nic neuděláš a ten obrázek za tím - nic moc. Navíc v levém horním rohu snad vidím pixelaci - je to možné?
peta
Profil
* Je to sede, smutne. Chtelo by tam nekter podbarveni mozna v oranzove.
* Spoustu ramecku.
* Maly rozhazeny text (Urban Terror zleva 20px, text pod nim zleva 0px).
* Prtave a blikajici obrazky.
* Dlouhe podtrzene texty. To by se dalo vyresit odkazem Dalsi... a text nadpisu nepodtrhavat.

* Obrazek v logu neni zapusteny do pozadi a ma zubate okraje.
* Obrazek loga v menu je zas uplne rozmazany.
* Hruba grafika nadpisu.
* K tomu neladi krasne jemne pozadi grafiky loga.
* Prijde mi to tedy graficky odflaknute, nesladene.

* Sedy text pod "Nový CZECH SERVER 6 TS/BOMB" je vuci pozadi malo konstrastni. Bila plocha pod textem zanika s pozadim a ten barevny prechod svetla seda, tmavsi seda a temne tmave modry nadpis dalsicho clanku je mym ocim neprijemny.
* Radky textu presahuji 80 znaku, coz se spatne cte.
* Chybi mi tam oziveni v podobe zajimavych fotek nebo screenshotu. Je tam jen seznam nezajimavych textovych clanku. Navic, stejne pozornost oci odpouta temmny podklad nadpisu od textu clanku.
* Tez mi neni jasne, proc je tam nadpis, autor a ruzne kecy o clanku, ale neni tam text ke cteni? Ja byt uzivatel, tak mne nadpisy se seznamy autoru nezaujmou. Koho zajima, kdo to psal, kdy to psal? To mne zajima, az si to rozkliknu.
* Vyhledavaci formular je nalepeny na nadpisu, tlacitko bych mozna zkratil na Hledat nebo Najit, at mas vice mista pro zadavaci policko.

Ty jo, ted jsem prepnul na full screen. Zajimavy obrazek na pozadi, nicmene na pozadi naprosto zbytecny. Bude odpoutat pozornost uzivatele stranky od textu. Je graficky prilis pekny a ostrych proti rozmaznute a nevyrazne strance.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0