Autor Zpráva
g2pay
Profil
Dobrý den,

Rád bych od Vás slyšel kritiku, názory atd,. na nový web http://g2Pay.cz
Nedavno se dodělalo "Hezké URL", a další blbustky...
Mrkněte samy a usuďte.
Předem mockrát díky :)
Grelek
Profil
Web se mi moc líbí, po designové stránce jsem nenašel jedinou chybu. Snad jen, když už používáte vlastní kurzor, dodělal bych tam i "ručičku" která se zobrazuje při najetí na odkaz.

EDIT: Tak změna, rozhodně změň formulář pro registraci a neuškodilo by, kdyby jsi do budoucna přidal přihlášení přes sociální sítě.
EDIT2: Bez JavaScriptu se nejde přihlásit.
Joker
Profil
g2pay:
• Pomalu se mi to načítá (na downloadu cca 5Mbit, což mi nepřijde nijak pomalé). Je to tím, že ty malé obrázky u her jsou ve skutečnosti prohlížečem zmenšené velké obrázky, takže jenže vypadají ošklivě (zmenšovací algoritmy prohlížečů nejsou zrovna dokonalé), ale ještě navíc se dlouho načítají.
• Stránka o provozovateli vypadá dost nedůvěryhodně, a to jak provedením (jakoby k tomu webu vůbec nepatřila), tak obsahem (jediné kontaktní údaje jsou e-mail a adresa v Singapuru)
• Předchozí bod vyvolává otázky, v jakém vztahu ta stránka vlastně je k té firmě ze Singapuru. Kdybych chtěl nějaký doklad o koupi, kdo mi ho vystaví?
• Obchodní podmínky: „Prodávajícím je stránka www.g2Pay.cz“ - Prodávajícím je „stránka“? Zajímavé, ale nevím, nakolik to má oporu v zákonech.
• Novinky nejsou klikací. Sice vím, že se nově prodává třeba Borderlands 2, ale když to budu chtít koupit, musím leda použít vyhledávání.
jenikkozak
Profil
g2pay:
Připojím odkaz na starší vlákno.
Mohl bys mi prosím lépe vysvětlit, jak je to s těmi klíči třeba u Windows 7? Znám totiž 3 možnosti - upgrade, OEM (spolu s nabídkou „protipirátských“ verzí) a FPP. O oskenovaných papírkách jsem zatím neslyšel.
Osobně „hezké URL“ nevidím jako pádný důvod k tomu, abys každé tři týdny zakládal nové vlákno na hodnocení svého webu.
DJ Miky
Profil
– Flashový trailer v pravém sloupci při skrolování překrývá pevnou hlavičku.
– Obrázek upoutávky zbytečně roztahuje stránku. I když mám po stranách mnoho místa v rozlišení 1366×768, stejně je zobrazen vodorovný posuvník.
– Upotávka (v současnosti 50% sleva na Unreal Tournament) by také mohla být klikací, alespoň její část, kde je umístěný text.
– Tlačítka Kontakt a Přihlásit se rozbalují na můj vkus moc pomalu nemám rád zbytečné efekty, které akorát zdržují nebo otravují. Kliknu na Přihlásit a v první chvíli se nestane nic. Tak začnu pátrat po přihlašovacím formuláři a po chvíli zjistím, že se cosi rozbalilo vedle loga. Nepřipadá mi to přehledné, zvláště když kontakt se rozbaluje hned pod tlačítkem (i když taky trochu pomalu).
– K čemu je dobré tlačítko na vymazání obsahu vyhledávacího pole? Očekával bych tam spíš odesílací tlačítko (ano, ne každý ví, že se dá odeslat formulář i enterem a ne každý má enter).
– Nadpisy v pravém sloupci jako "Brzy očekávané hry" apod., když už jsou realizovány obrázkem (i když by nemusely), měly by mít alespoň alternativní text. Stejně tak veškeré obrázky postrádají alternativní text, protože z alt="img" se toho zrovna moc nedozvím. Zkoušeli jste se na web podívat s vypnutými obrázky?
– Přidávám se k výše uvedenému názoru o kurzoru. U některých odkazů se zobrazí můj systémový, u některých ne, je to dost matoucí.
– Proč se stránka o provozovateli otevírá v novém okně? V dodacích informacích tamtéž je pravopisných chyb jak máku.
– Provozovatel ze Singapuru na důvěryhodnosti obchodu moc nepřidá, nebyl by český kontakt?
– Registrační formulář není nastylovaný a alespoň mně se tam nezobrazuje odesílací tlačítko (Firefox, Opera ani Chrome).
margin
Profil *
Pro dokreslení solidnosti stránky kousek zdrojového kódu:
<div class="hide">

<h1>g2Pay.cz - klíče rychle,levně a online</h1>

<p>Pokud rychle potřebujete <strong>klíč ke hře</strong>, jste tu správně.</p>

<h2>g2Pay.cz = klíče legálně a levně</h2>

<p>Můžete zde provést on-line platbu a klíč mít během pár vteřin.</p>

<h2>g2Pay.cz - herní servery, windows 7</h2>

<p>Chcete <strong>herní server</strong>? Nebo levně Licenci na <strong>Windows 7</strong>? Jste tu dobře.</p>

<h2>g2Pay.cz - platí se přes PayPal</h2>

<p>Platí se přes paypal - rychlá metoda pro online platby</p>

</div>
Aby bylo jasno, co dělá třída "hide", tak její pojmenování není náhodné ani omyl, jak je zřejmé z řádku 55 CSS souboru http://g2pay.cz/style.css:
.hide { display: none; }
g2pay
Profil
Děkuji za vše, pokusím se na tom zapracovat. Kdyby byli další připomínky, klidně pište :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0