Autor Zpráva
Reg
Profil
(sorry ten nadpis sem omylem odentroval.)
Zhodnoťte stránku http://reg.regzone.org vytýkáte mi že mám stránky moc pestrobarevný tak jsem je zkusil zredukovat.
klokyn
Profil
- tá navigácia je mätúca, síce si napísal ako sa orientovať, ale stačilo by len to menu vľavo
- nepáči sa mi kombinácia farieb
- je tam priveľa odkazov a málo informácií
- logo mi tam veľmi nesedí

Design teda celkom ujde, ale osobné stránky by mali byť jednoduchšie a prehľadnejšie
Reg
Profil
- no to nevim, ale rozhodně by to nestačilo kvuli věcem který tam ještě nejsou
- tak si ju změň v nastavení
- zatim
- lepší neumim :)
klokyn
Profil
Hop sorry, to nastevenie som si nevšimol. Ale inak čierny štýl je nalepší. Mne tam najviac sedí.
Timy
Profil
- sekce návštěvnost vypadá zcela stejně jako menu a úplně vybízí ke kliknutí (stejně tak sekce anteka, kde jsem právě klikl na odkaz v domění, že mě to někam odkáže:-)
- v opeře je posunutý obsah pod menu
- chtělo by to trochu zapracovat na textu - kdyby byla sekce "o mně" jen o pár řádků delší, tak už by se to hodně blbě četlo
Reg
Profil
- tak poraď co s tim :)
- nechápu, mě se to v opeře zobrazuje normálně (8.02)
- na sloh moc nejsem :) ale skusim s tim něco udělat
Timy
Profil
Reg
- nevím... posunout, udělat mezeru mezi Anketa dne a tím vrškem,nedávat tam ty puntíky nebo tak něco
- mám Operu 9.0
klokyn
Profil
- na sloh moc nejsem :) ale skusim s tim něco udělat

Timy to myslel asi tak že tam je zlá čitateľnosť. Skús napríklad nastaviť odstavcom line-height, alebo také niečo
Tomik
Profil
Ahoj Regu ;)

* Stránky jsou poměrně povedené, obsahově zatím sice slabší ale to, doufám, doženeš.
* IMHO je černý styl určitě hezčí než základní.
* Logo sice není nejpovedenější, ale zase přísliš neruší, ale hodilo by se tam jiné
* Kód je sice validní a poměrně hezky napsaný, ale zkus odsazovat mezerou nebo tabem, bude to pak lépe čitělnější
* Strukturuj text, např. v sekci "o mně" je pouze takový obdelník textu, lbě se čte. Text rozděl do více odstavců a těm nastav větší mezery mezi řádky
* S vypnutými styly je navigace dost nepřehledná, skus ji celou dát do seznamu
* Jinak je to takové neslané, nemastné, neurazí, ale ani výrazně nezaujme...
Reg
Profil
Timy a jaktože maj na webu jen 8.50 ??? :)
Tomik
* neboj
* to si nemyslim
* opakuji: LEPŠÍ NEUMIM !!!
* no to je fór? to mi začneš snad i radit jak mám psát kód??? 8-o
* o k
* na vypnutý styly kašlu, to už si ten kdo je má vypnutý domyslí (jen mi nezačni vykládat něco o čtečce pro nevidomý a podobnejch koninách!)
* nečekal bych od tebe ani v nejlepšim snu že napíšeš něco kladnýho takže je mi to celkem jedno...
Cody
Profil
Reg To je Beta verze ...
Timy
Profil
Reg
* na vypnutý styly kašlu, to už si ten kdo je má vypnutý domyslí (jen mi nezačni vykládat něco o čtečce pro nevidomý a podobnejch koninách!) -- to není konina. Kdyby jsi byl nevidomý a čtečku měl, mluvil by si jinak. Jinak stránka bez stylů se ti může zobrazit i za jiných okolností. Třeba textový prolížeč, nějaký náhlý výpadek, uživatel si stránku stáhne do compu bez stylů anebo se stylama, ale pak si stránku samotnou uloží někam jinam atp.

Tomik
* Kód je sice validní a poměrně hezky napsaný, ale zkus odsazovat mezerou nebo tabem, bude to pak lépe čitělnější -- kód je především pro stroje
Tomik
Profil
Timy
Samozřejmě, ale k hodnocení stránky patří i hodnocené jejího kódu

Reg
na vypnutý styly kašlu, to už si ten kdo je má vypnutý domyslí (jen mi nezačni vykládat něco o čtečce pro nevidomý a podobnejch koninách!) - LOL, nechci aby sis to špatně vyložil, ale docela jsi mě rozesmál ... ;)

nečekal bych od tebe ani v nejlepšim snu že napíšeš něco kladnýho - na začátku jsem psal, že jsou stránky "poměrně povedené", to by ti mělo stačit.. :)
Timy
Profil
Tomik
Samozřejmě, ale k hodnocení stránky patří i hodnocené jejího kódu -- to ano, ale tím se většinou myslí sémantika, případně validita, ne řádkování:-)
Tomik
Profil
Timy
to ano, ale tím se většinou myslí sémantika, případně validita, ne řádkování:-) -- to ano, ale jak asi výše vyplynulo já se s Regem znám, to byla pouze přátelská rada... ;) kód mi připadal poměrně nepřehledný.. :D
Timy
Profil
Tomik
v tom případě to je něco jiného, beru zpět:-)
Reg
Profil
Tomik
LOL, nechci aby sis to špatně vyložil, ale docela jsi mě rozesmál ... ;)
super, ty mě daleko víc, hned jak si to napsal, protože už je to lehce...
na začátku jsem psal, že jsou stránky "poměrně povedené", to by ti mělo stačit.. :)
no jo, to je od tebe asitak maximum
Tweety00
Profil
jo dobry ale v sekci "o me" se mi text zobrazoval dole a ne uprostred!!!!!!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0