Autor Zpráva
rosta
Profil
Ahoj jak se Vám líbí stránky http://www.InzeratyZdarma.cz

díky .A co by jste eventuálně změnili....
Darker
Profil
1. Je trošku zbytečné (hlopé, otravné, možná i nesnesitelné) aby v hlavičce stránky permanentně něco blikalo. (images/vi.gif) Taky mi vrtá hlavou, jestli je to pochybná kvalita bílého snímku gifu záměrné, nebo se to prostě nepovedlo.
2. Co přesně znamená "Firmy zdarma"?
3. Texty máš všude dost kostrbaté (neshody v časech, rodech a číslech), než ti ale budu rozepisovat kde máš co opravit, počkám si jak budeš reagovat na připomínky ostatních, abych věděl, že to má smysl. Bude to na dlouho...
4. Pobavilo mě pravidlo 6...
5. Je tohle zákonné?
6. Ten chat jsi mohl zkusit alespoň ajaxem... A nechápu co dělá na stránce s inzeráty
7. To samé platí pro SMS bránu. Začíná to vypadat spíš jak nějaký "všehochuť" blog
8. The stylesheet https://webadmin.stable.cz/auth/login was not loaded because its MIME type, "text/html", is not "text/css".
9. Stránku ostatní nemůžeš myslet vážně. Alespoň ta videa roztřiď do kategorií
10. Ale ten našeptávač se mi docela líbí.
rosta
Profil
Jo díky za reakci.

bod
1 je záměr ohledně google reklamy
2 je tu inzerce firem možno zcela zdarma
3 zkusím opravit
6 7 máš pravdu
9 opravím
8 nevím co myslíš
10 díky

Moc díky za názor stále se učím jsem začátečník amatér...
Darker
Profil
rosta:
2 je tu inzerce firem možno zcela zdarma
Ano, inzerce firem. Takže bych napsal "Inzerce zboží a firem". „Inzerce a firmy zdarma“ může třeba znamenat, že si na tom webu můžeš zadarmo udělat inzerát nebo eseróčko.
je záměr ohledně google reklamy
Mohl bys mě o tomhle víc poučit? Měl jsem za to, že google reklama je takový ten bílý rámeček...
Ivy
Profil
* Nelíbí. Na první dojem na mě působí jako nebezpečné a agresivní (je to barvami a blikáním). Zkus zvolit jiné barvy, tato kombinace není zrovna nejpodařenější (černá + žlutá = vosa, sršeň, výkop, nebezpečí radioaktivity).
* Když dáš jako ikonu rubriky Zdarma popelnici počítám že se ti všichni pohrnou, jak nabízející tak poptávající. Navrhla bych ti zvážit změnu.
rosta
Profil
popelnice nahrazena na ostatním pomalu budu pracovat moc díky za vaše názory...
Darker
Profil
Zdá se, že osmé pravidlo se přehlédne snadno... Mezitím mu to péťa smazal.
Pořád ti na mnoha místech chybí interpunkce, což má často i vliv na význam vět. Doporučuji si najít někoho, kdo za tebe texty napíše.
Pár příkladů:
Prosím podpořte tento web - více info -ZDE-
- chybí pomlčka či čárka
Je zakázáno vkládat fotografie na která se váží autorská práva
- skloňování
Bylo by dobré ke každé firmě přiřadit Vaše
- překlep
Vyhrazujeme si právo smazat či odmítnout inzeráty, které se jeví jakýmkoli způsobem jako nevhodné či nevyhovující!
- neshoda v čísle, navíc ti tam chyběla čárka za čárkou. Za znaky „,“, „.“, „?“ a „!“ se vždy píše čárka. Často ji vynecháváš. Zato ji občas píšeš před nimi.

Reklama:
Absolutně nechápu co to čtu na stránce „reklama“. Chvíli je tam nějaké povídání o kontextové reklamě, aniž by tam byl kontakt na toho, kdo ji nabízí. Pak je tam další panel, kde jseo tři odkazy související s tématem a dva které jsou naprosto mimo.

Líbí se vám tyto sránky.
- kde bereš tu jistotu? Text který následuje je už opravdu těžce pochroumaný.
Pak se tam najednou opakuje „Prosím o vložení...“. Nechápu.

A krom toho soudím, že bys měl ty blikající gify dát doháje...
rosta
Profil
pracuji na opravách díky
nevimco2
Profil
Nechápu všude ty reklamy, "Grafické zvýhodnění" atd ...
Jinak je upoutávaná pozornost na vedlejší věci (hlavička, reklamy), ale najít pravý obsah webu mi chvíli trvalo ...
Osobně bych na takové stránce nehledal ani ň ...
rosta
Profil
Taky názor - "Osobně bych na takové stránce nehledal ani ň ... " nikdo Vás nenutí !!! ale přesto díky R.

Moderátor Petr ZZZ:
• Nemusíš děkovat každému zvlášť.
• Před interpunkcí se nedělá mezera.
Moderátor Chamurappi: Děkování není zakázané, vracím z kontejneru.
rosta
Profil
Co je podle vás důležitější?

vzhled nebo funkčnost ..

uvítam jakékoliv naměty na zlepšení.....

díky
Darker
Profil
rosta:
vzhled nebo funkčnost ..
Funkčnost - nicméně vzhled na ni má velký vliv. Pokud je stránka nepřehledná, plná rušivých elementů nebo příliš kontrastní funkčnost tím velmi utrpí.


Vidím, že jsi opravil upravil stránku Reklama. Ale opět nedodržuješ ani pravidla typografie, ani gramatiku.
Výhoda pak je, že pak vaše firma bude vidět na cca 30 000 podsránek podstránkách našeho webu.
Copak to po sobě nečteš?
rosta
Profil
Beru Vaše názory vážně a některé prodlémy a připomínky opravuji. -- -podle uvážení---

Ps :čeština je můj celoživotní problém.

díky
Juandev
Profil
rosta:
Ta zelená na bílém pozadí k ničemu a ta i zelené odkazy mi přijdou otřesné.
rosta
Profil
nevím jáká zelená???
Amunak
Profil
Asi se někdo nevyjádřil dost jasně, ale řekl bych, že jsme se všichni shodli na tom, že ta kombinace barev je příšerná (špatně se to čte, bolí z toho oči jak to září, je to překombinované). Celý web je velmi chaotický, ani pořádně nechápu jeho zaměření. Pokud jde skutečně o online inzeráty zdarma, pak nechápu proč tam nemáš skutečně jen inzeráty (seznam inzerátů a přidání). Pokud navíc mají být zdarma, proč se tam někde dočtu že to stojí sto korun? Celé to na mě působí velmi nevěrohodně a jsem si jistý že kdybych chtěl něco inzerovat (nebo našel nějaký inzerát na tomhle webu), rozhodně bych nevyužil vašich služeb (ať jsou jakékoliv - z několikaminutového prohlížení webu jsem na ně totiž nepřišel). Možná jsem jen úplně mimo a ten web je funkční, přehledný a dokonalý, ale troufám si tvrdit, že tady tomu tak opravdu není.
rosta
Profil
Tak to vipadá že to zabalím Moc díky za rady.
Amunak
Profil
rosta:
Nemyslel jsem to nijak zle. Pouze by bylo dobré opravdu dbát na rady diskutujících. Pokud si s barvami nevíš rady, využij něco (nebo někoho), co to udělá za tebe. Viz třeba colorschemedesigner. Pokud nevíš jak napsat alespoň gramaticky správné věty, zkus si to nechat opravit třeba ve wordu nebo od někoho kdo tolik chyb nedělá. Všechno jde nějak vyřešit - nemusíš to hned vzdávat.
shaggy
Profil
Amunak:
Nemusel si to myslieť zle, ale urobil si to najlepšie, čo si mohol.
rosta pravdepodobne nedokáže dať projektu pridanú hodnotu (to, čo by ho odlišovalo od konkurencie) a ani po grafickej a programátorskej stránke to nie je žiadna výhra. Preto je vždy lepšie čo najskôr prestať venovať svoju energiu projektu, ktorý nemá perspektívu a začať sa venovať niečomu, čo má budúcnosť.
rosta
Profil
Už na tom pracuji a předávám gramatiku kolegovy. snažím se chyby opravovat ale jde to pomalu .do budoucna cca do roka budeme mít nové návrhy na grafiku od profika. proto mě zajímají spíše nedostaky jineho ražení než grafika či gramatika... moc díky Rosta
rosta
Profil
Moderátor Petr ZZZ: Přesouvám/klonuji z vlákna Názory na zakládání duplicit v sekci Názor na stránku, původně založeného jako duplicita.

Prosím o váš názor na naše stránky www.inzeratyzdarma.cz . Moc díky ...

Moderátor Petr ZZZ: Příště prosím pokračuj v původním vláknu a napiš, co se změnilo.
Taurus
Profil
Bohužel to působí kýčovitě (včela, všecko hýbací po přejetí myší včetně nehezkých deformací obrázků nebo natahování inzerátů), až odpudivě. Neprofesionálně. Doporučil bych najmout člověka, který tomu rozumí, protože to prostě takto nejde. Vždyť se stačí podívat okolo, jak v současnosti weby vypadají. Některé texty jsou nečitelné, řád prvků na stránce neexistuje.

Je to jako by vařil pejsek s kočičkou...
rosta
Profil
Taurus:
Vím na grafice se dělá .


Taurus:
Včela je dostraněna , deformace obrázů opravena, natahování inzerátů opraveno díky prosím o další reakci i nápady ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0