« 1 2
Autor Zpráva
Honza114
Profil
Chamurappi:
Náhodně jsem narazil na tyhle stránky a šokovala mě sprostota Regyho, zvláště v jeho výlevu z 26.9. Někdo si vůči němu dovolil strašně moc - mít jiný názor!!! Vůbec nehodnotím věcný obsah sporu, ale to, aby tady někdo, kdo dává veřejně "v plen" svůj produkt, pak vztekle plival ("... nechápu, jak si někdo jako Ty vůbec dovoluje psát takové nesmysli, rozčilovat mě a plýtvat mým časem ... Ty budeš říkat, že něco ruší? ..."), to už je fakt příliš! Jako moderátor jsi měl okamžitě zasáhnout a další diskusi utnout, třeba s poznámkou "Reakce Regyho na kritiku porušila pravidla tohoto webu, proto je další diskuse zrušena".

Podotýkám, že vůbec nehodnotím věcnou stránku sporu. Ale nechávat volný průchod takovémuto chování (reakce Jeníka Kozáka a Tvoje byly slabé a málo razantní, ale zaplaťpámbu aspoň za ně) dává sprosťákům signál, že si mohou všechno dovolit. Divíme se pak, proč je u nás třeba tolik silničních pirátů, agresivních vybržďování na dálnici atd. atd.???
martin.d
Profil *
Ahoj,
všechno už asi rozebráno, ale na co jsem narazil - stránka O mně - je tam malá fotka....

Ale... proč je ta fotka v plném rozlišení a je pouze násilně zmenšena? Jde totiž o to, že má skoro 1MB velikost a např. teď jsem na pomalém připojení přes mobilního operátora a ta stránka se mi kvůli té fotce načítala zbytečně dlouho... Takže zmenšit natvrdo, ne jen v html :-)

Toť vše :-)
m.
peta
Profil
* fotky stranky "Formát fotek je cca 3/2, v galerii pak přesně 3/2."
Neni pravda. 300px × 337px (změněno na 216px × 243px)
243/216 je 1,125
3/2 je 1,5
* Kontakt formular - Nemam napad. Pouze rikam, ze mi to tam nezapada. Nejspis bych zacal jednoduchou linkou bez stinu nebo dojitou podobnych barev.
* Jenze nehodnotime moji stranku a delku radku na ni :) Pravidla kategorie Názor na stránku (bod 7)
zbytek priste...
Regy
Profil *
Honza114:
regy
Profil
Honza114:
Není každý den posvícení a hold i muži mají své dny :-) (zvláště ti mladší a choleričtější) . Za vše jsem se omluvil a téma se nám podařilo vrátit zpět k podstatě věci. Pokud jsem tedy i Tebe pobouřil, tak se ještě jednou omlouvám za svůj dávný arogantní a unáhlený příspěvek z rozpáleného záříjového autobusu.

Fotku zmenším, byl jsem do teď nějaký liný jí zmenšovat. Dneska mě také prekvapilo, jak dlouho jí tahám. Promiň za plýtvání FUP, sám to nesnáším :-(.

peta:
Mám dojem, že se bavíme každý o něčem jiném :-). Fotky v administraci může admin (což nejsem já) udělat libovolnou miniaturu, ta má pak ruzné poměry. Css je ale všechny ořezává divem na 3/2.
Dvojita linka by opet odporovala tomu co jsi psal dříve že je to nejednotne (jestli to psal někdo jiný, tak sry). Nikde dvojitá linka na webu není.
Mohl jsem si vsadit, že napíšeš, že Tvůj web nehodnotíme. A už jsi někdy slyšel o někom, kdo káže vodu a pije víno? Že by možná i z toho pramenili některé moje vulgární reakce? :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na regyho:
Momentálně je www.hedvikatumova.cz rozpadlá v Exploreru 7. Proč je celý obsah obalen <div>em bez šířky s float: left?
K čemu slouží na úvodní stránce tento kód?
      <div id='columns1' class='columns'>
<div id='column2' class='column levy'>
</div>
<div id='column3' class='column pravy'>
</div>
<div class='clear'></div></div>


Reaguji na Honzu114:
Zvažoval jsem silnější reakci, ale podíval jsem se na širší kontext, regy se zde několik let choval slušně a peta je notorický potížista (i když v tomto případě nebyl moc mimo). Obě polehčující okolnosti mě přiměli k vynadání. Některý materiál jde zpracovat, některý ne.
regy
Profil
Chamurappi:
Dela jsem tam úpravu kvůli postrannímu obsahu, který na webu může a nemusí být, proto bez šířky. V IE jsem to ještě nezkontroloval, díky za upozornění. A ty divy, to je rozdeleni na dva sloupcr bez obsahu v administraci, odstraním to.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0