Autor Zpráva
Frozen
Zdravím,
dělal jsem stránku o fitness studiu, na které lze měnit dost věcí z administrace (barvy webu, pozadí, obrázky, fonty) + editace menu a obsahu.
link: http://www.bfitness.cz/
Poprosím o názor co se líbí a co ne, abych věděl do budoucna.

Předem děkuji
Frozen
Nox
Otevírám to tu ve škole, ale radši jsem odscrolloval header, protože to minimálně budí dojem NSFW... upřímně to vypadá spíše jako lechtivé stránky než fitness (což asi nebyl záměr). Upravit barvy, fotky ... j, má to být pro ženy, ale tak aby to také bylo decentnější. Navíc tam není vizuálně nijak poznat, že jde o cvičení ... hodit dopryč andělský křídla, neony, dát normálnější fotky ženských, nejlíp cvičících, nějaký záběr z fitka atd.
Ivy
* Proč je tam místo č cé s čárkou? To bude asi fontem, občas je tam jiným fontem i í. A všeobecně divné formátování - zalomení řádků, střídání tučného a normálního písma.
* Občas mezera za tečkou chybí, mezera před tečkou přebývá.
* Texty by mě vůbec o ničem nepřesvědčily, možná jako sbírka klišé. Navíc oslovují občas muže, občas ženy.
* Místo prázdného místa nahoře by to chtělo nějakou hlavičku.
* Ceník - zasloužil by si správně zformátovat, takhle ani nemám chuť si ho přečíst.
jenikkozak
Frozen:
1) Není dobrý nápad na internetu podtrhávat texty, které nejsou klikací.
2) Jaký význam má duplikát menu v patičce kromě toho, že návštěvník může zkoumat, které položky v něm chybí?
3) Stínované rádoby 3D písmo v záhlaví se ke zbytku webu vůbec nehodí. Ostatně ona se tam moc nehodí celá hlavička, jak zmínil Nox.
4) Proč používáš prvky, které ve starších IE nejde ostylovat? Aktuality mají patičku ještě rozbitější.
5) Úvodní text neláká ke čtení. Zkrátil bych ho na polovinu.
Ještě doplňuji:
6) Na jednotlivé fotografie se nedá odkázat. Na to jsi už narazil u snímků v patičce, které vedou na jediný obrázek.
7) Odrážky v patičce by se mohly u Partnerů odstranit. V IE se ty odrážky zobrazují hodně předsazené. Chtělo by to si s nimi pohrát, nebo je skrýt.
8) K logu by se hodil nadpis, který by návštěvníkovi potvrdil, že písmenka BŠ v logu rozluštil správně.
9) Odkaz „zpět“ ve fotogalerii nevede zpět, ale o úroveň výš. (Já se na tu stránku dostal z patičky jiné stránky.)
10) V Komentářích bych navrhoval udělat méně výrazné odlišení sudých a lichých příspěvků a tlačítko na odeslání by mohlo být decentnější. Třeba by stačilo k němu přidat title „Přidat dotaz“, aby bylo jasnější, že se to nepošle na e-mail, ta obálka k tomu trochu svádí. Asi bych zvážil úplné odstranění času vložení příspěvků. Že by zůstalo jen datum. Teď je ten řetězec číslic hodně dlouhý a datum v něm zaniká.
Vypadá to, že jsi na dobré cestě, ale ještě bych si s tím pohrál.
Frozen
zdravím, textové úpravy pošlu člověku co jim dělá texty. pro představu http://www.milanknop.cz/editace_stranky.jpg. Toho co je u aktualit jsem si nevšiml, asi mi tam vypadlo ukončení divu obsahu. S foto to je pravda, to mě ani nenapadlo. Ještě uvádím pro představu co je možné nastavit přes administraci. http://www.milanknop.cz/nastaveni.jpg Ps. tlačítko odeslat je tam pouze jednou vzniklo skládáním printscreenu. To stinovane písmo myslíte v obrázku? Frozen
vipernet
Caw tak tie odkazy na tweeter fb a pod by som dal inde tam na pravo pod aktuality

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: