Autor Zpráva
SeoKungFu
Profil
Zdravím a prosím všechny co mají chuť a chvíli času o kritiku webové stránky společnosti EkoPool. A to hlavně z hlediska redesignu stránky.

Děkuji všem co si čas udělají a stránku najdou zde : www.EkoPool.cz/

Moderátor Petr ZZZ: V titulku „Prosba o kritiku redesignu webové stránky“ chybí název či adresa webu.
jenikkozak
Profil
SeoKungFu:
1) Je to trochu rozbité. Když zobrazím stránku přes celý monitor, ukáže se mi úzká „nudle“, ve které je hlavní nadpis zalomen na dva řádky. Když okno zúžím, v určitý moment se mi zobrazí stránka širší s nadpisem, který se vejde na řádek. Chtělo by to lépe využít prostor.
2) Když si tak chvíli okno zmenšuju a zvětšuju, najednou mi z obrázku na pozadí vznikne duha. (Při zvětšení okna se obrázek zvětšuje, při zmenšování okna se pouze zužuje, výška roste donekonečna.) To je ve Firefoxu nebo Opeře hodně náročné na procesor (protože FF využívá jedno jádro, v IE se to rozloží). Nevím, jestli tím na slabší sestavě není možné prohlížeč sestřelit.
3) V menu by bylo dobré zvýraznit aktivní položku.
4) Nejednotné uvozovky by se mohly sjednotit „českými“.
vipernet
Profil
Ahoj no každopadne by som nieaky rychly kontakt nieaky text na boku napriklad statistiky webu.naj produkty oblubene odkazy atd...

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Juandev
Profil
SeoKungFu:
BFU: no ten obrázek je pro hlavní stránku dobrý nápad, ale na ostatních stránkách ruší a strhává mě od textu směrem k němu. Toho textu je navíc moc. Nějak jsem nebyl schopen najít ceník. Pod Jak? se neskrýval, tak bych asi kontaktoval majitele.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0