Autor Zpráva
ivik
Profil *
lidi, něco na těch stránkách ještě nefunguje, ale já po vás chci abyste hodnotili spíš celkové vypracování. kdyžtak mi napište jak je zlepšit každou radu ocením!!!!!!!!!!
ivik
Profil *
jo ta adresa je www.houpacka.tripcar.net
poprvé jsem na ní úplně zapoměla
Hugoman
Profil *
Strasne, ale strasne velike (kb) obrazky... dost chudy obsah
mambo5
Profil *
Ty obrazky sou extremne velky...
Hudy
Profil *
Jo ty obrázky jsou extrémně velký, páč to je bitmapa. Zkus JPEG :-)
Tweety00
Profil
jako zlatej prumer, ale nez se mi to nacetlo, tak mi tam behal obdelnik misto toho cerneho napisu, a chtelo by to zlepsit design!!
Lukáš M
Profil
Při pokusu kontaktovat www.houpacka.tripcar.net vypršel časový limit.
Lukáš M
Profil
Tak teď mi časový limit nevypršel.
méně takto velkých obrázků
hlavničká má nějak pochybnou kvalitu
ty dvě barvy mi k sobě nesedí - možná tu modrou pod textem trochu "zjemnit"? sorry, nejsem grafik :))
jednobarevné pozadí se dělá background: #rrggbb a ne nastavením jednobarevného obrázku
ve ff nefunguje čeština
pokud je možné nastavit anketě jiné barvy, tak to zkusit
nezarovnávat běžný text (nebo proboha odrážky, to už pak ztrácí smysl) na střed
ivik
Profil *
Tak se na to mrknete ted. všechny bitmapy jsem předělala na jpg takže by to mělo být rychlejší. i informace jsou celistvější, no prostě jsem u toho asi dvě hodiny seděla... moc děkuju za Váš názor, nečekala jsem že se vás tolik ozve. kdybyste si našli čas, byla bych moc vděčná, kdybyste skoukli i tuhle verzi. Díky moc měJte se hezky
fanky
Profil
blba diakritika v opere, nejde to cist, jinak barevne se mi to ale libí :-))
Hudy
Profil *
ivik


1. V Opeře nejde text číst. Zřejmě špatné kódování fontu Times New Roman. Vyhoď ho a dej si tam Tahoma nebo Verdana.
2. V Fierfoxu se mi stránka nenačetla s chybovým hlášením.
3. V IE je to OK.
4. Na můj vkus 2 ankety je moc.
5. Kombinace angličtiny a češtiny není vhodná a s tím souvisí ten GIF letadla s Welcome.
6. Proč je na úvodní stránce CO JE NOVÉHO napsáno v rámci ? Proč to nenapíšeš normálně ?
7. Zkus změnit barvy. Je to celý chladný.
8. Jinak ať vám kapela šlape :-)
ivik
Profil *
Chci se zeptat co je to ID stránky. chtějí to po mě na toplistu, když si na svojí stránku chci dát počítadlo. Psosím poradte!!!! Díky
Martin Kuželka
Profil
ivik: už jsi na Toplistu registrovala svůj web?
Anonymní
Profil *
jo tak už je to v pohode. moc díky
JCh
Profil
- "filozofie" layoutu je děsivá, je to nějak zplácané z tabulek a rámců -> CSS layout
- grafika divná, humpolácká
- chybí hovery (menu, odkazy)
- obsah zmatený - člověk neví, kde se ocitl
- typografie!
- animované prvky (Wecome atd.) pusobí dětinsky, nevhodně

-> nastudovat základy HTML a CSS a celé předělat
Ivik
Profil *
nevim co mysliš menu, nebo odkazama, ty tam snad jsou!?!?!?!? Grafika se mi libi, takze s tim se neda nic dělat. taky nevim co mysliš filosofii layoutu. A k obsahu: Tak mi porad jak to mam zprehlednit, vubec totiz nevim co tim myslis. jtohle jsou moje prvni stranky takze fakt nevim co je layout, typografie a podobne. zkus na me mluvit cesky! :-)
ivík
Profil *
potřebuju vaše názory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pište!!!!!!!!!!!
Lukáš M
Profil
ivík
- používejte v odkazech normální "/" (tj. ne zpětná "\") lomítka, ve ff se nic nenačte.
- graficky se mi to moc nelíbí, je to nevýrazné, bez nápadu a vytáhlé písmo do výšky.
- tím chybí hovery (menu, odkazy) JCh myslel že když na odkaz najedete myší, nijak se nezmění (třeba jinak zabarví apod.) ne že tam nejsou :)
- a nejdůležitější na konec: tohle není chat, stačí jedno až dvě interpunkční znaménka a ne ty vykřičníkové orgie, co tu předvádíte. tohle a ni "potřebuju vaše názory! pište!" vám rychlejší a kvalitnější odpověd nepřinese. sám jsem přemýšlel, jestli odpovídat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0