Autor Zpráva
drp
Profil
Dobrý den,
rád bych věděl názor na naši novou webovou stránku - www.eraplix.cz.
Máme i chybovou stránku - www.eraplix.cz/fgfg.
Děkuji za jakékoliv hodnocení.
Přeji hezký zbytek dne.
Juandev
Profil
drp:
novou webovou stránku - ][b].
Jsem trochu zmaten. Na lomeno B je 404ka a bez textu se to blbě hodnotí. Vypadá to úhledně.
drp
Profil
Omlouvám se, vložil jsem špatně odkaz, ale už je to opraveno.
Juandev
Profil
Takže:
*není z toho na první pohled jasné o co jde
**ten nápis Webové studio ErapliX, internet je našim domovem! - je divnej
*nějak nevím, proč je dole 2x odkaz na twitter, z čehož jeden nefunkční
*toho vyskakovacího "mám zájem" jsem si vůbec poprvé nevším
*ty řeky v tom textu by Vám někdo mohl omlátit o hlavu - zvláště zkušený grafik:-)
*ta barevná kombinace je celkem dobrá - otázka je barevná dostupnost pro hůře vidící spoluobčany - prošlo to v tomto smyslu nějakým testem?
*možná bych tam hodil někam více strukturních prvků
*a btw jako grafici by jste v tom pdfku také mohli používat pomlčku místo spojovníku a používat stejná lomítka - těch typografických prohřešků je tam více
drp
Profil
Juandev:
*není z toho na první pohled jasné o co jde
No, co byste navrhoval?


Juandev:
*nějak nevím, proč je dole 2x odkaz na twitter, z čehož jeden nefunkční
To druhé je nejnovější příspěvek z twitteru.


*toho vyskakovacího "mám zájem" jsem si vůbec poprvé nevším
Bylo by lepší, kdyby se zobrazilo stále?

*ty řeky v tom textu by Vám někdo mohl omlátit o hlavu - zvláště zkušený grafik:-)
Left nevypadá dobře, jediná možnost je ještě center. Co si o tom myslíte?

*ta barevná kombinace je celkem dobrá - otázka je barevná dostupnost pro hůře vidící spoluobčany - prošlo to v tomto smyslu nějakým testem?
Žádným testem to neprošlo, ale já mám 4 dioptrie a vidím to dobře, ale tak může se stát, že to někdo neuvidí. Až budeme dělat redesign, tak tomuto přiložíme, taky váhu.

*a btw jako grafici by jste v tom pdfku také mohli používat pomlčku místo spojovníku a používat stejná lomítka - těch typografických prohřešků je tam více
Děkuji za upozornění, ten soubor se bude ještě vylaďovat.
Realista.
Profil *
Designu chybí čistota, jednoduchost a jednotící prvek.
Všechno mi přijde takové natěsnané na sebe.
Nejhorší jsou služby: příliš nechápu proč je je všechno účelově (až křečovitě) rozděleno do tří částí. Proč? Pro ty hrozný chobotnice? Nemluvě o tom, že ty čáry zabírají skoro víc prostoru než obsah. Text není dostatečně odsazen od okrajů a nelze číst. Není odsazení logo od vršku. Tohle mi přijde naopak supr udělaný, ale proč to neuděláte všude stejné? Prostě každá ves jinej pes. Je hezký, že jste si každý udělal jednu část, ale to dělali Pejsek s kočičkou taky.
Jo a ještě: "http://t.co/ilc08qiD" to ten prostor nešel vyplnit něčím smysluplnějším? copak je adresa www.eraplix.cz delší než ta hrůza?
Taurus
Profil
Šedošedá smutná šeď, studio by mělo být veselejší, míň sterilní. Máte problémy s umístěním do prostoru a rozestupy - viz např. logo nalepené na okraje, hodnocení zákazníků v indexu, šipka nahoru. Texty mají často nízký line-height. O nás nikdo číst nebude, texty mají být krátké, heslovité, úderné, žádné příběhy. Ty kdyžtak na rozepsání po úderném úvodu. Plno věcí je takových ...velkých... působí to nějak neohrabaně, např. celý Kontakt.
margin
Profil *
Realista.:
Jo a ještě: "http://t.co/ilc08qiD" to ten prostor nešel vyplnit něčím smysluplnějším? copak je adresa www.eraplix.cz delší než ta hrůza?
To už, než ta hrůza, je lepší a kratší http://eraplix.cz nebo ještě kratší bez protokolu www.eraplix.cz.

drp
Na webowé studio je to velice slabé, jediné, co mne zaujme je rušivý easySlider nebo jak že se ten bazmek jmenuje.
Realista.
Profil *
drp:
Ještě bych se rád zeptal vašeho kódera jestli ví, že existuje jiný prohlížeč než Firefox. Jmenuje se IE7 a dává najevo, že ten kdo tu nabízí komerční služby (třeba blog za 10k) nemá vo tvorbě webu ani šajna...
Celkem se docela dobře bavím, když si čtu vaše „frázové žblepty“ o tom jak rozumíte SEO :)
mimochodec
Profil
Realista.:
Nejhorší jsou služby ..... Tohle mi přijde naopak supr udělaný

Vidím to přesně opačně. Na té "super" stránce je divně odsazený hlavní nadpis a divná čárkovaná čára a ta první ikona velmi připomíná ikonu něčeho, co jsem někde na netu už párkrát viděl. Nevím co, možná nějaký IM program.

Okomentoval bych toho víc a podrobněji, možná to ještě udělám. Ale největší slabinu webu vidím v textech, které působí velmi nezralým dojmem. Příklad:
Na internetu působíme od roku 2011 a jsme složeni převážně ze studentů středních a vysokých škol. Naše firma má velký rozsah zájmů, od tvorby webových stránek, přes programování až po tvorbu grafiky a něco málo víme i o SEO, marketingu a reklamě.

Nevím co konkrétně vypíchnout. Jde jen o dvě věty a nedostatek zkušeností z toho vyloženě čiší.
Nebo:
Vytvoříme Vám tolik návrhu, kolik jen bude potřeba, aby se Vám návrh líbil a dokázal zaujmout širokou veřejnost návštěvníků Vaší prezentace.
.. atd.

Jestli mi něco neuniklo, většina příspěvků výše se týká designu. Ten mě nijak neuráží a až na pár detailů se mi líbí. Nedostatky webu vidím jinde.
Juandev
Profil
drp:
To druhé je nejnovější příspěvek z twitteru.
Tak budiž, jestli je to standardní řešení.

Bylo by lepší, kdyby se zobrazilo stále?
Nevím, předkládám tu jedno BFU.

Left nevypadá dobře, jediná možnost je ještě center. Co si o tom myslíte?
Center určitě ne. Já bych se toho leftu nebál. A nebo co word-spacing?
peta
Profil
- Rotuje to prilis rychle, obrazky jsou nejasne, rozmazane a neni k nim podane textove vysvetleni
- Kolem textu loga nemas cerny okraj jako kolem text web a studio, pusobi to nejednotnou grafikou. Dalsi prvky ve strance uz jsou uplne mimo od puvodni grafiky.
- Stranka je zaplacana vsim moznym. Nedava mi to vubec smysl, o cem to ma byt.
- Paticka, posledni blok se nedokresluje prava strana a dole to orezava pulku pismen, ve svem okne vidim asi tolik:
@ErapliX Děkujeme všem, kteří n
Ocitli jsme se na prvním místě v k
http://t.co/yPXi5GkS a to v čase
- klikl jsem na obrazek, ze si jej prohlednu zblizka. Nikde nic.
http://www.eraplix.cz/reference/freeapz
Ocekaval jsem tu pekny obrazek a nic. Jenom jakesi okenko dole, kde se zatim nic neobjevilo. Mozna ani neobjevi. Coz je minus, protoze ten web muze firma za 2 roky zmenit a uz nebude od tebe.
-> http://www.freeapz.cz/ - ta stranka se desne pomalu nacita. Jestli z ni generujes online nahled, tak to neni dobry napad. Jednak kvuli mozne uprave jinou firmou a podruhe proto, ze se to dlouho nacita.
Zbytek stranky radeji nehodnotim. Co desiveho mne tam asi ceka? :)
ErapliX
Profil
Dobrý den,
mohl bych poprosit o přejmenování tématu na: "Názor na hlavní stránku studia"?

Děkuji
Fisir
Profil
Reaguji na ErapliXe:
Mám dojem, že v nadpisu vlákna musí být název webu.
ErapliX
Profil
tak tedy poprosím o skrytí pár znaků pomocí hvězdiček.
Dekuji
lionel messi
Profil
ErapliX:
tak tedy poprosím o skrytí pár znaků pomocí hvězdiček.

Máš nárok na jeden vyhviezdičkovaný znak. Rozhodni sa, aký by to mal byť (neodporúčam začiatočné a už vôbec nie koncové písmeno). Konečné slovo však majú moderátori.
ErapliX
Profil
E*apliX děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0