Autor Zpráva
Karel Ezer
Profil
Mohl bych požádat o kritiku http://www.ustavprava.cz/?
her
Profil *
no design teda nic moc no me se neliby ze mas jen jednu barvu udelej vic octinu modre
her
Profil *
a text zvirazni jinak dobry
Plaváček
Profil
Uff, přepínat si rozlišení kvůli jedné stránce? Na LCD s nativním rozlišením 1280x1024? To bych si užil :) Teď na to koukám, doufám, že to nejsou OFICIÁLNÍ stránky tohoto ctihodného ústavu? Pokud ano, tak potěš koště. Celé je to absolutně nepoužitelné a k ničemu.
Huggi
Profil
heh..urcite smazat to JS varovani o prepnuti..kdyz uz to tamchces mit tak nekam bokem textem ale ne takhle..
*zadnej hover u odkazu?..
*neklikaci logo..
*ty tri odkazdy s poblikavanim nejsou zrovna nejlepsi..
*to vyhledavani byhc dal rovnou vyhledavaci kolonku..a ne cervenou..mylsim ze modro/zluto/cervena neni idealni kombinace..
*jeste takova prkotina..to pocitadlo dole byhc dal urcit emensi a jinym stylem..tohle se tam moc nehodi..
+paticku..
Kráťa
Profil
Blikací odkazy jsem ještě neviděl. Možná to má svádět ke kliknutí, nevím. Obrázky jsou nějaké "opelichané". Počítadlo mám přes menu (IE).
Krupicka
Profil *
Tyhle věci by chtěli změnit:
- barvy, jsou nešťastně zvolené - po chvilce mně bolely oči.
- tlačítková navigace, vpravo?- na to se nedá zvyknout !!
zkoušel jsem v prohlížečích:
Firefox1.0.6 - fungovalo
IE 6 - fungovalo
Netscape 8 - fungovalo
Opera 7.54 - nefungovala navigace- hodně pomalé načítání
Railbot
Profil
Ty stranky nemaji zadny design, strasne spatne zvolene barvy a osklive obrazky (moc velka komprese). Navigace vpravo je ok, v tom nevidim problem. Je dokazano, ze vetsina uzivatelu pri cteni webu ma kurzor mysi na prave polovine webu, tak aby jim neprekazel = skvele misto pro umisteni navigace. Tlacitkove...to uz je z mody.
Tweety00
Profil
Nedobre zvolene barvy, hrozny text-pozazi pismo se k pozadi vudec nehodi, jinak nezazivny a nudny a t ode dneska nesnasim modrou!!
Krťa
Profil
Barvy? Proč ne, jen jim dát ňákou grafiku a celýmu webu taky. Ten vzhled: nevypadá to ani jako hodinová práce studentů při informatice. ÚSTAV PRÁVA A PRÁVNÍ VĚDY? to snad ne - snad se tím webem nechce prezentovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0