Autor Zpráva
7Skun
Profil
Dobrý den,
chtěl bych znát váš názor na web, který jsem přednedávnem vytvořil kamarádovi. Snad se bude líbit - prosím vaše názory, ovšem web se takto kamarádovi líbí, i tak ale chci znát váš názor (rád bych se napravil :)).

http://gametorch.tym.cz/

Díky předem za odpovědi!
Garred
Profil
Ty Novinky vpravo bych určitě odebral. Když už to máš na " hlavní stránce ", je zbytečné to mít i vpravo.


Dále, každá stránka se Ti otevírá v novém okně, hloupost. Radši dej do webu někde odkaz na hlavní stránku, nebo area shape dej střed obrázku, který je nahoře, jako odkaz na hlavní stránku
jenikkozak
Profil
7Skun:
1) Pravý sloupec mi, na rozdíl od Garreda, nevadí. Je fajn, že můžu nová videa vidět i bez toho, abych musel vstupovat na (jinak nezajímavou) úvodní stránku.
2) Chybí klikací hlavička. Nucené otevírání do nových oken je... odsouzeníhodné
3) Texty, na kterých používáš patkové písmo vypadají, jako kdybys je zapomněl nastylovat.
4) Klikni.
5) Šipky dole na stránce, které odkazují na stránku, na které právě jsem, jsou matoucí. (Není jasné, na které se dá klikat, aby to něco udělalo. Také z nich není příliš patrné, co vlastně udělají.) A svým vzhledem ke zbytku webu příliš nepasují.
6) Drobečková navigace je u dvouúrovňového webu zbytečná. Lepší by bylo zvýraznění aktuální položky v menu.
7) Ty položky menu, které odkazují na prázdné stránky, by bylo lepší dočasně odstranit.
8) Na stránce Náš tým překrývají odrážky obrázky panďuláčků.
7Skun
Profil
Moc děkuji za kritiku :). Pokusím se chyby zpravit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0