Autor Zpráva
praktickyweb
Profil *
Dobrý den přeji,
prosím o váš názor na stránku http://praktickyweb.eu/ ¨
Děkuji.
Taurus
Profil
Špatné zarovnání textů, někde velké mezery, někde malé nebo žádné. Hezký web nevypadá tak, že udělám rámeček, dovnitř prdnu centrovaný tučný text a ende. Vypadá to dost odflákle. O tom svědčí např. anglické texty na českém webu, protože jde o nedotažený wordpress-web. Podsekce špatně nevypadají, ale to je už příliš obyčejná šablona.

A co ta hudba na začátku? Poslouchám si v poklidu http://www.youtube.com/watch?v=IZIUuO-yZUM&feature=related a najednou mi do toho cosi vleze. To ne! Ani ta hudba není pořádně ořízlá a končí v půlce. Nic není udělané pořádně...
Ivy
Profil
Jen jsem to prolétla. Texty mají řadu nedostatků (krátká písmena tam kde patří dlouhá, zejména i a í, chybějící mezera za tečkou a čárkou, občas mezera navíc, malé písmeno na začátku věty anebo dokonce na začátku názvu článku, nedá se to číst a působí to nedůvěryhodně ). Dále textům chybí odsazení, jsou nalepené ke kraji.
peta
Profil
Uvodni stranku u mne tahle stranka konci a sel bych hned hledat jinou, ktera vypada aspon trosku solidne.
- Je tam nahodily vzhled pisma, zadna jednotnost, obri, centrovane, tucen, netucne, velka pismena, mala pismena, velka mezera mezi radky, mala mezera mezi radky, opakuje se tam 10x praktickyweb ... strasne bych to oznacil, zkus si nekdy otevrit stranku knizky nebo ucebnice mimo sesity pro cizi jazykt nebo prvaky zakladni skoly :); na citelnost naprosto neprakticke, takze stranka lze o prakticnosti
- Pod tlacitkem vstup je nedostatecna mezera
- Tlacitko odeslat a vstupte vypada uplne jinak
- Ty ostatni ramecky opet trpi tim co ten prvni, ale uz v mensi mire.

Ps. Muzu pouzit screen-shoot jako priklad pro dalsi, jak by to by to asi vypadat nemelo? Tohle je primo ukazkove.
Miloš
Profil
Za tu „hudbu“ bys zasoužil pár facek. V práci nahráváme knížku; mohu při tom kouknout na web, ale jakmile se z repráků začalo něco ozývat, taks mě fakt dost nasr.. Tolik za mou osobu. Jinak si ozvučeným webem odháníš návštěvníky; já sám takové stránky opustím a už se nikdy nevrátím. Doufám, že je takových lidí víc.
margin
Profil *
Miloš:
Já bych věděl, co s takovými frikulíny, nabonzovat OSE, ta jim za šíření hudby napaří poplatky!!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0