Autor Zpráva
Vasuge
Profil
Napište mi prosím názor na stránky http://www.cafe-max.cz.
Děkuji

Moderátor Davex: V titulku „Názor na web :) Děkuji“ chybí název či adresa webu.
Mistr
Profil
Vasuge:
(1) Do kontaktů bych hned zopakoval otevírací dobu.
(2) Proč je nabídka v obrázcích v BMP formátu?
(3) Nač není nabídka rozepsána textově a je jen obrázkově?
(4) Doplnil bych klikací logo.
(5) Není vhodné dávat všem stránkách totožný titulek (tag TITLE v části HEAD v HTML kódu stránky).
Kubuska112
Profil
Vasuge:
Web na mě hned zapůsobil seriozním dojmem. Oceňuji velké písmo u otevírací doby. Tu samou bych taky dal do kontaktů. Dále souhlasím s Mistrem, odlišil bych stránky jiným TITLE, například "Malá scéna | Cafe max"


BTW: Někdy se stavím :)
joe
Profil
Stránky na mě vůbec nezapůsobily seriózním dojmem a web vypadá jako od nějakého začínající pokus-omyl grafika.
Pozadí celého webu je jednak dost děsivé, za druhé je uložené jako PNG a to není zrovna nejlépe zvolený formát pro fotku, dlouho se načítá.

Hned v hlavičce je gramatická chyba, u spojovníku se nepíší mezery.
Zarazila mě "neklasická" barva na hover u Facebooku. Naopak bych čekal změnu i u WiFi a nějaký odkaz apod., ale nikde nic. Na webu se nekřičí a na zákazníky určitě ne (!!!).

Z nějakého důvodu mám v horním slideru obrázek s kouskem otevírací doby, je to nutné, když je hned pod tím? Obrázky si nemůžu přepínat, nevím kolik jich tam je...

Do očí mě bije nezarovnanost prvků na webu, proč nejsou všechna tlačítka v jedné lajně?

Text "Zobrazit celou fotogalerii" je příliš velký a skoro se na tlačítko nevejde. Je pro mne jako pro návštěvníka důležitá fotogalerie a nebo třeba tlačítko "Nápojový a jídelní lístek"?

Nelíbí se mi oříznutý obrázek šálku s talířkem v tlačítku, který se objeví při hoveru. Telefonní číslo na druhém tlačítku se mi nezdá moc čitelný a to samé číslo se žlutým pozadím na obrázku telefonu mě evokuje ho číst, když na sebe tak upozorňuje.

Otevírací doba není nijak zarovnaná. Proč nejsou časy pod sebou?

Z jakého důvodu vede tlačítko "Rezervace" na úvodní stránku, která je shodná se vstupní (indexovou stránkou) a zavádí tak duplicitu? A proč je to vlastně tlačítko, když to nic nedělá?

Hover na hlavním menu není vidět. V patičce není žádný text. Stránky se načítají pomalu.
nevimco2
Profil
Pěkné stránky, ale:
1) Chybí H1. Pro vyhledávače docela hrubka.
2) Příjde mi podivné pozadí na stránce "Nabídka".

Jinak pěkný web, vše dobře čitelné.
mimochodec
Profil
joe:
Pozadí celého webu je jednak dost děsivé

Zkus Nabídku, ta je mnohem děsivější.
margin
Profil *
Nespletli jste si navzájem meta description a keywords?
Fotky na pozadí jsou patlaniny focené snad mobilem a ve formátu PNG.
Pod hlavičkou jsou fotky ve formátu PNG.
Tabulku v tabulce dlouho neviděl.
Menu nemá hover.
Náhledy ve fotogalerii nemají nativní velikost a mají zbytečně EXIF.
Fotky ve fotogalerii jsou zbytečně velké, zřejmě tak, jak vypadly z foťáku.
Poslední fotka i náhled ve fotogalerii jsou ve formátu BMP, a je to soubor jako kráva, 3 264 x 2 448 pixelů, 22,9 MB. Větší obrázky v neztrátovém formátu jsou snad je na stránkách NASA.
peta
Profil
Je to preplacane obrazky ktere se pres sebe prekryvaji. Neprijemne na tom j, ze ty obrazky jsou neco jako drobne barevne puntiky, pres ktere jsou dalsi barevne puntiky, navic s pruhlednosti. Vysledek? Web plny barevnych puntiku. Jestli tam mas pismenka nebo neco jineho, to se uplne ztraci. Takze bych zacal znova a nejdriv tim, ze zrusim to barevne pozadi a nahradim ho nejakou abstraktni jednobarevnou maluvkou. Nebo to pozadi zbav barev a uvidime, co to udela. Mozna bych pouzil i efektu emboss.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0