Autor Zpráva
pafcasim
Profil
Prosím o zhodnocení již starších stránek www.mspohadka.net.

Díky.
Ivy
Profil
* Úvod a O nás jsou velmi podobné texty, zejména první odstavec je téměř totožný. Doporučuju úpravu (mě osobně nebaví číst to samé dvakrát).
* Chápu že barvičky chcete mít syté a výrazné, ale asi by se daly ještě více sladit (dobrý nástroj je colorschemer.)
* Podtrhávejte jenom odkazy a naopak co není odkaz nepodtrhávejte, je to na internetu zvyklost a pokládá se za vhodné ji dodržovat.
* Patička je špatně čitelná (zkuste doladit kontrast nebo barvy).
* Jinak tam máte všechno co je třeba, možná bych doporučila zvážit přidání fotogalerie.
Miloš
Profil
Modrý text na modrém pozadí… Nevím, je-li kontrast dostatečný, ale mně se na to nekouká dobře.
http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
jenikkozak
Profil
pafcasim:
Připomíná mi to spíše moji první webovou stránku, ve které jsem se učil zápis barev a obrázků, než oficiální stránky školky. Je potřeba si uvědomit, že ačkoliv ten web je o dětech, tak je určen spíše pro dospělé.
- Všechny stránky mají stejný obsah <title>.
- Většinou bývá klikací buď celá hlavička, nebo logo. Toho tady tak trochu zastupuje ten kašpárek, udělal bych i jeho klikacího.
- Smajlík v menu nevypadá hezky. Zvlášť u položky, která by měla mít „nejoficiálnější ráz“ ze všech podstránek.
- U postranního menu je nepraktické, že po kliknutí na jednu třídu se musím vracet zpět, abych mohl nakouknout do další.
- Stránku „Co se dělo“ bych rozdělil, starší záležitosti bych přesunul do jakéhosi archivu. Je nepravděpodobné, že by někoho zajímaly všechny proběhlé akce x let dozadu.
- Nelíbí se mi odkazování na fotogalerii pomocí textu [foto]. Připadá mi to podobné jako toto: zde.
- Na úvodní stránce je pátý odstavec odkazem. Ale nepoznám to, dokud na to nenajedu myší. Nó jo, ono tam na konci je napsáno [čtěte dál...]. A na Praktické stránce naopak máte podtržený text, který ale odkazem není. A opět - odkaz na přihlášku, který není nijak zvýrazněný. Musím na něj najet. To mám bláznivě přejíždět všechna slova v textech?
- V menu by mohla být zvýrazněna aktivní položka.
- V Úředních odkazujete na svou www, i na duplicitu. Nechte jen jednu adresu a tu druhou přesměrovávejte. Ostatně uvádět na webu v kontaktu adresu na tentýž web považuji za blbost. Na vizitku přece taky nepíšete, že vizitky rozdáváte na potkání.
- Co to má být za kouzlo, že všechna jména z této stránky odkazují na úvodní stránku webu?
pafcasim
Profil
Díky za názory.
jenikkozak:
-ano, jsou to jedny z prvních mých stránek :-)
- odkaz na fotky přes text mi přijde logický, když nechci aby celý text před tím byl odkazem. Protože to by potom celá stránka o proběhlých akcích byla jeden velký odkaz. Ano, řešením by asi byla zvláštní fotogalerie.
- postranní menu mi taky nevyhovuje, opravím :-)

Ivy:
- text je opravdu hodně podobný, ale to je věc pí. ředitelky :-( S tím moc neudělám :-(

Ještě jednou díky!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0