Autor Zpráva
Romanticka
Jejda ja to nechta zamcel a nevim jak to odemcit. No pouzivam PHOTOSHOP
Hudy
Profil *
Romanticka

Ten mám taky 7 verzi, ale jak tam děláš takový ty hezký přechody. Víš co myslím. takový to prolnutí, tn pozvolný přechod. Vrstvy či co ?
Romanticka
Normalka si das na vtu vrstvu s obrazkem masku (dole ta bila kulicka v panelu vrstvy) a pak v nastrojech mas bud plechovku barvy nebo takovy jakoby prechod. No tak das prechod a udelas si jak ten prechod chces. Zkousej, na to prijes....
Hudy
Profil *
Hmmm, pro Tebe je to rutina, ale pro mě neprozukomaný svět. nemáš na to návod v češtině ? Teď to zkouším na 7 verzi, dal jsem vrstvu kopírováním z obrázku, ale masku - bílá kulička v panelu vrstvy nevidím :-)
Hudy
Profil *
Už ji mám, ale jak pak prolnu ty obrázky do sebe ?
DoubleThink
Profil *
Dílčí problémy prosím řešte ve fórech k tomu vyhrazených. Zde je prostor jenom pro kritiku stránek.
Romanticka
Tak to teda zhodnotte! i kod i design a vse co k tomu patri! Jsem zvedavy na vase nazory. Dik!

Romanticka
Hudy
Profil *
Romanticka

Docela dobrý. Kód nehodnotím, páč jsem na jeho začátku, ale graficky je to vcelku OK
ice
Profil *
A co trochu optimalizovat z hlediska pristupnosti? Kdyz ma nekdo zvetsene pismo jako ja, tak sem tam obsah pretece cely vymezeny prostor a menu to stejne! Ale jinak dost cool design.
sreklich
Profil *
fakt dobry
*Čvachta*
Profil *
Nelíbí se mi "uvítací" stránka ...

Taky nápis:

Jsi 3191 člověk co se asi zbláznil :-D
Dnes jsi 41 . v pořadí

Není zrovna nejlepší.
Musím říct, že předchozí grafika byla hezčí...
Romanticka
Berte ty texty trochu optimisticky :)
*Čvachta*
Profil *
No, ono je brát optimisticky a brát optimisticky...

To je webové studio... teda převážně a u něj je tohle totáně šílené !
Romanticka
co je webove studio?
*Čvachta*
Profil *
Pardon, z tvého webu jsem nepochopil oč se jedná. Na vstupní stránce jsou kostky - to ve mě vyvolává okamžitě slovo programování / nějaké web studio. Tu vstupní stránku bych odstranil. Jinak toho fota se normálně bojím...
To menu nahoře má divný hover. Jinak je ten web takový divně zaoblený ;-/
Romanticka
husty :)
Pepee
...mno graficky dobrý, jen drobet nešikovný ...buď bych roloval celou stránkou ...nebo jen objektem (mám na mysli guestbook) v ní ...
kohout
romanticka: nic proti tobě, ale místo toho obličeje bych dal nějakou hezkou fotku z přírody nebo tak..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0