Autor Zpráva
AdminEH
Profil
Prosim o kritiku webu www.erotickahra.cz
Snick
Profil *
You pervert... :D


Ne sranda.. :D
Jo nápad asi dobrý, ale teď jde o to aby se to využilo
Joker
Profil
AdminEH:
Dodejte ještě testovací přihlašovací údaje, pod kterými se mohou hodnotící na web podívat.
Viz „Chcete-li hodnocení stránky přístupné jen po registraci, poskytněte testovací přihlašovací údaje, pod nimiž se lze na stránky přihlásit.“

Jinak připomínky:
• Ohledně vzhledu titulní stránky, používejte podtržený text výhradně pro odkazy, jinak je to matoucí.
• Nikde není uvedený provozovatel.
• „souhlasím s podmínkama“?
• V podmínkách, „5. Registrace je povolena všem.“ je v rozporu s „1. Registrovat se mohou pouze uživatelé starší 18ti let.“
• Skvělý je bod „7. RealnePary.cz a ErotickaHra.cz si vyhrazuje právo tyto podmínky průběžně měnit se zpětnou platností.“ - Pochybuji, že je legálně možné zpětně měnit podmínky (jako třeba říct, že se zavádí poplatek 2000Kč měsíčně, přičemž od registrovaných bude vymáhán zpětně za celou dobu registrace).
AdminEH
Profil
Dobry den,

dekuji za komentare. Vetsinu jsme zapracovali.

Posilame testovaci ucet:

www.erotickahra.cz

User: test123
Pass: test123

S pozdravem
Tym Galileo
Draffix
Profil
AdminEH:
Tak co vidím, tak stále tam je do očí přímo bijící "souhlasím s podmínkama" a stále je zde matoucí podtržený odkaz "Proč hrát erotickou hru?", který odkazuje na hlavní stránku (na které se mimochodem už nacházíme), není to trochu zbytečné? Navíc se mi nelíbí, že když jsem přihlášený, tak nemám možnost se odhlásit
AdminEH
Profil
Ahoj,

Diky. Podminky jsem upravil a odhlaseni tam bylo jako ikonka. Nyni je jako text.

Dekuji za pripominky
Ivy
Profil
To je placené? Pokud ne, proč tam jsou ikonky platebních karet? Pokud ano, proč tam není upozornění?
AdminEH
Profil
Dobry den,

Zakladni uroven vcetne registrace je zdarma. Placene jsou dalsi urovne a seznamka. Jak by melo vypadat to upozorneni?

Dekuji
Ivy
Profil
AdminEH:
Zakladni uroven vcetne registrace je zdarma. Placene jsou dalsi urovne a seznamka.
Takhle stačí.
AdminEH
Profil
Ahoj, tak jsme to trosku prepracovali. Co vy na to? Prosime o kritiku.

www.erotickahra.cz

Dekujeme
Virtus
Profil
Když si prohlížím ukázky ze hry a dojdu na konec, nebo naopak na začátek, nemůžu pokračovat v prohlížení daným směrem, chybí tam možnost pokračovat v prohlížení galerie od začátku/konce, jako je tomu u slideshow na hlavní stránce.
U seznamky se mi nelíbil stránkovač, měl by mít alespoň ještě funkce: přejít na poslední/první stránku a nějak uživateli zdělit, kolik těch stránek vlastně výpis obsahuje popřípadě na jaký stránce v pořadí se zrovna nachází


Navíc u takových to seznamovacích inzerátu je taky dobré mít nějaký filtr nebo řazení podle stáří inzerátu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0