Autor Zpráva
Snick
Profil *
Ahoj dělám firemní web.

Ještě není hotový ale chtěl bych znát zatím váš názor, popřípadě jak ty stránky trochu oživit
Hlavně asi úvodní obrazovku/ home příjde docela holá popřípadě i záložku elektrické nářadí.

Snick:
kvpservis.cz
mimochodec
- logo nefunguje jako odkaz na úvodní stranu
- úvodní strana neobsahuje nic užitečného ani lákavého. Když jsem se na ten web už dostal, nejspíš vím, že se firma zabývá výrobou pilových pásů. Nechci si o tom číst, ještě míň mě zajímají fráze "NEJLEPŠÍ REKLAMOU FIRMY JE SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK", chci nějaký pilový pás.
- to dotahování googlovského tlačítka +1 sice stránku nezdržuje, ale točící se kolečko, signalizující, že se ještě na něco čeká, mi na klidu nepřidá.
- máš nějaký problém s kódováním, někde vypadávají znaky.
- proč jsou v levém menu položky, které nic neotvírají? (třeba Šavlové pily Sawzall)
- menu je vůbec nepřehledné a zmatené:
-- kliknu na Elektrické nářadí, podbarví se položka e-shop, nadpis stránky je Elektrické Nářadí
-- kliknu na E-shop, nepodbarví se nic, nadpis stránky je eshop a obsah chybí. Děláš si ze mě srandu?
-- ty "odrážky" realizované dvojtečkou přehlednosti menu určitě nepřidají
-- položka Brusky vede vždy na aktuální stránku. A teď vidím, že i půlka všech ostatních
- na naradi-milwaukee-zakladni-informace.php je nadpis Oblíbené Volby a pod ním 15 obrázků. K čemu tam jsou, když nefungují jako odkazy?
- stránkám chybí description, resp. má hodnotu "...", naopak třeba metatag keywords je zbytečný
- "profil společnosti" odkazuje na kvpservis.cz/index.php. Nedělej to, odkazuj jen na kvpservis.cz

- css v html: <p style="text-align: center; font-weight: bold;">
- mockrát <a style="color: #FF9933;"
- mockrát <li style="padding: 2px 0 1px 0;">
- mockrát <td class="td_uhly">

.. to všechno svědčí o tom, že neumíš efektivně používat css. Proč třeba přiřazuješ třídu skoro všem td, když máš table class="tab_uhly" a můžeš stylovat .tab_uhly td {}?

Čeština je poměrně slušná, ale "Standartní zub", "schodnou geometrii", to je jak pěstí do oka.
Snick
Profil *
mimochodec:
Ten web mi dali rozdělaný úplně holý.
S těmi odrážkami už to vše bylo, to stejné s tím e-shopem.
Navíc na hoře sjem psal že web ještě není hotový.
Toho nářadí je šíleně hodně a vše se stihnout nedá.
Když jsme ten web dostal řekli že je tam problém s českými znaky a ty jsou :š, ž, ť , Š, Ž, Ť
Například místo Š musím psát © , je to dost otravné a nevím jak by se todle dalo změnit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0