Autor Zpráva
7Skun
Dobrý den!
Chtěl bych znát Váš názor na mou osobní stránku http://www.frantiseksvoboda.ic.cz/ .
Děkuji předem za kritiku!
mimochodec
- jednotlivé stránky bych řešil jako stránky, ne jako kotvy na jedné stránce.
- chybí ti tam u většiny věcí nějaké odsazení. Třeba ten text "Můj první web na zakázku" je dost škaredě nalepený na obrázku, ale platí to i o dalších textech.

Pokud chceš, aby web působil seriózně, dej si záležet i na textech. Třeba:
Pokud by Vás zajímaly mé znalosti, umím anglicky a učím se francouzsky.
jenikkozak
7Skun:
Musím říct, že pokud bych ten web měl hodnotit jako práci člověka, který se honosí tím, že je HTML a CSS kodér, ten web by u mě úplně propadl. A protože jsi kodér (nebo kóder, jak o sobě hlásíš hned v hlavičce), bylo by hodnocení zdrojového kódu nošením dříví do lesa. Proto se hodnocení této části práce vyhnu. Zvlášť když děláš weby na zakázku.
- Čeština se mi na úrovni studenta gymnázia moc nezdá. Vyhýbej se pokud možno cizím slovům a nezvyklým obratům.
- Co se vzhledu týče, je takový nemastný neslaný. Jednotlivé části k sobě moc nepasují. Ty ikonky jsem už na nějakém webu viděl, to taky na nadšení nepřidá.
- Obrázky fajn. Proč jsou ale na zmačkaných papírech?
Ivy
Proč je několikrát zalomený text uprostřed řádku?
Rellik
jenikkozak:
A protože jsi kodér (nebo kóder, jak o sobě hlásíš hned v hlavičce)
No je to to tak, tu stránku spíš dělal nějaký kóder než kodér. Při pohledu na zdrojový kód sem si vzpomněl na svoje začátky před cca 8 lety... taky mi nic neříkal externí css soubor a všechno sem plácal přímo do html, neřešil sem velikost písma pro vkládané obrázky, případně složky ve kterých jsou... Formátování textu v podstatě žádné. A takový češtin bych spíš čekal u nějakého školáka v 6. třídě na zš, který to moc neřeší a někoho z gymplu. Neber to zle, ale je to tak no..
7Skun
No, text co tam je, jsem psal již před delší dobou (ten tam byl jen abych vyplnil prázdná místa - text napíšu jakmile dokončím vzhled webu). Moc se za to omlouvám...text u obrázků se pokusím zpravit. Zkusím i web rozřadit do rubrik. Co se týče v hlavičce napsaného textu HTML A CSS KÓDER, smažu ho - ovšem nevěděl jsem jak mám nazvat mou práci, kterou tvořím o volném čase.
Chtěl jsem si vytvořit osobní web a myslím, že 3 roky programování není mnoho, proto se omlouvám, pokud jsem vás nějak naštval.
Moc děkuju za kritiku.
Rellik
7Skun:
pokud jsem vás nějak naštval
Myslím, žes nikoho nenaštval, není čím, jen při pohledu na stránku a do zdrojáku si většina lidí co programuje řekne, že to dělal spíš začátečník, než nějaký kodér... Ten text v hlavičce "HTML A CSS KÓDER" tam klidně nech, ale aspoň oprav tu chybu: "HTML A CSS KODÉR" ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: