Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku nové firemní prezentace o vzdělávání , především přehlednost a uživatelskou přívětivost.
Předem díky
mimochodec
Profil
jen pár drobností:
- v logu jsou trošku vidět zuby. Myslím že by to šlo vyhladit líp
- při každém přepnutí stránky proběhne animace toho accordionu
- na prihlaska-kurz.php můžu vybrat jeden z akreditovaných a zároveň jeden z neakreditovaných kurzů. Je to sice moje chyba, že jsem si ke kurzu "výroba zákusků a dortů" vybral ještě stříhání ovcí, ale když se toho chci zbavit, nemám jak. (čti: máš dvě skupiny radiooptionů, chtělo by to jen jednu)
- možná bych trochu přidal kontrast položkám toho dolního menu: Informace / Akreditované kurzy / Neakreditované kurzy. To horní menu je asi ve stejných barvách, ale jsou tam kapitálky. Dole jsou malá písmena a tam už mi kontrast připadá nedostatečný
- na stránce prihlaska-kurz.php skoro nevidím okraje inputů, což mi obecně dost vadí. Zrovna teď mi sem svítí slunce, takže to je vůči tomu webu trochu nefér, nicméně všechno ostatní vidím bez problému, jen drobečky a tyhle okraje jsou na hranici viditelnosti a kdybych to měl vypisovat, nebyl bych nadšen.

Jinak pěkná práce.
Ivy
Profil
Dovoluji si vám nabídnout následující scénář: Na první pohled mě upoutá ta slečna na fotce. Na druhý pohled se kouknu že pořádáte nějaké akreditované a neakreditované kurzy (pro mě suché úřední povídání), nevidím nic zajímavého, nevidím ani nic na co by se dalo kliknout a tak jdu teda pryč. Možná by stačilo jenom přeorganizovat stránku - nějakou hezkou fotku do hlavičky (ta slečna má možná trochu moc vykulené oči), pod to menu a text co je pod ním - ten už mě zaujme víc. A ještě trochu text upravit aby byl atraktivnější, třeba Chcete se naučit vařit, stříhat ovce..... apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0