Autor Zpráva
dragon124
Profil
Dobrý den,
Chtěl bych se Vás zeptat, na Váš názor na můj blog o internetu, Linuxu a opensource.
Nově jsem ho přesunul na vlastní doménu - Tuxpages.cz.
Má momentálně 23 článků. Vím, server je hodně pomalej, ale přesunu to na placený webhosting a poté už bude fungovat i slideshow a články budou mít ikony.
O pravopisu vím, články průběžně opravuju .
Předem děkuji za všechnu kritiku.
jenikkozak
Profil
dragon124:
Pozitivní je, že jsi nelhal, že je server pomalý. :)
- Písmo použité v nadpisech nemá š, č a ř.
- Ještě pár věcí čeká na přeložení.
- Myslím si, že u blogů je podstatná osoba autora. Lidé se na blog vracejí nejen kvůli tomu, že čekají zajímavé články na téma, které je zajímá, ale také proto, že je píše osoba, kterou mají rádi (nebo nesnášejí), proto si myslím, že by neškodilo napsat i pár slov o sobě.
dragon124
Profil
1.) to jsem zapomněl zmínit, to opravím
2.) u tohoto bych se chtěl zeptat nakolik je to důležité. Asi to přeložím a pokud to není v rozporu s autorskými právy to i dam volně ke stažení, ale příjde mi, že už jen proto že cílová skupina anglicky umí to uživatele neomezuje
3.) toto udělám
a na nový webhosting se přestěhuji do měsíce
jenikkozak
Profil
dragon124:
2.) u tohoto bych se chtěl zeptat nakolik je to důležité.
Co si představíš, když uvidíš web, kde polovina prvků je česky a polovina anglicky? Já to vnímám tak, že provozovatel webu odfláknul svou práci.

ale příjde mi, že už jen proto že cílová skupina anglicky umí to uživatele neomezuje
Možná je to tatáž cílová skupina, které by nevadilo, kdybys měl černý text na bílém pozadí kompletně beze stylu. ;-)
Já také trochu anglicky umím, ale nemyslím si, že blog je dobrým místem, kde bych si chtěl opakovat noroticky známá slovíčka. Žádnou výhodu v tom nevidím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0