Autor Zpráva
Studio
Profil
Zdravím,
byl by někdo tak hodný a zhodnotil mi stranky www.fototisk.info (www.chaseart.cz). Poprosil bych názor na grafiku, funkčnost, přehlednost..... případně poradit co změnit - prostě kritika.
mimochodec
Profil
http://www.chaseart.cz - nevypadá to špatně, ale je to jen jedna stránka se spoustou chybějících nabodeníček.
http://www.fototisk.info - stránka neexistuje. // aha, už existuje. Komentář sepíšu během dne.
panther
Profil
Studio:
Fajn, ze nabizite reklamu, ale nikde nevidim ceny. U takove spolecnosti bych si asi nic neobjednal - prijde mi mrhani casem ptat se mailem, kolik ktera nabizena sluzba stoji, to ten cas radeji investuji do hledani konkurence. Ceny na webu nejsou proc? Jsou vysoke, stydite se za ne? Jde mi konkrente treba o autopolep.

U vizitek mas cenu vc grafickeho navrhu. Kdyz mam navrh vlastni, tak co? Nevytisknete mi je? Budou levnejsi? Budou stejne drahe?
Ivy
Profil
1. Proč jsou ty stránky dvě? Nebyla by lepší jedna?
2. Na stránce fototisk chybí většina obvyklých položek menu. Například profil firmy, tedy to co se většinou jmenuje O nás nebo O firmě. Je to sice na té druhé stránce, ale pokud pokud by tady nebyl odkaz na obě tak bych to netušila. Chybí ceník, Obchodní podmínky, Kontakt. Aha, tak teď jsem si všimla, že kontakt a povídání o firmě tam je. Ale proč je to tak dole? Většina uživatelů tyto základní věci očekává nahoře, někde v menu. Pokud bych tu stránku nehodnotila, tak by mě nikdy nenapadlo sjet až dolů pod Aktuality a hledat to tam. Takže doporučuju doplnit menu (samozřejmě nahoru) s obvyklými položkami, doplnit Ceník a Obchodní podmínky a případně i další podrobnosti (přijedeme na zavolání - musíte se objednat dva měsíce předem). Podruhé aha. On je tam i ceník a menu, je to ale poměrně šikovně schované před uživatelem. Takže ještě jinak: přepracovat celou stránku aby to všechno bylo na vstupní stránce. Ta vstupní stránka tak jak je by mě donutila k odchodu, nic by mě nemotivovalo k prokliknutí, je to jakýsi suchý výčet služeb a pod tím nějaké Aktuality, které mě příliš nezajímají a dál dolů bych nesjela. Na vstupní stránce bych očekávala přehledné menu s obvyklými položkami a nějakou motivaci pro zákazníka - proč si objednat zrovna tady. Může tam být i krátké povídání o firmě a doporučovala bych i doplnit výhody pro zákazníka (např. pracujeme levně protože..., pracujeme rychle, pracujeme nonstop.. atd.) Výčet služeb nějak rozumně zredukovat a dát do Menu a Aktuality vrazit někam dolů nebo úplně jinam na proklik.
Můj závěr tedy zní funkčnost a přehlednost naprosto nevyhovující, doporučuji rozsáhlé úpravy.
peta
Profil
http://www.chaseart.cz/ - Ta je lepsi. schazi tam prehled sluzeb a kontakt, nejlepe v menu. 6/10
http://www.fototisk.info/ - Prehledny seznam sluzeb. Jinak je to spis velmi chaoticke graficky i obsahove. 3/10

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0