Autor Zpráva
lukasxxxk
Profil *
Zdravim,

chtěl bych poprosit o názor na design slevového portálu, případně co a jak by jste upravily.


http://navrhy.blueghost.cz/lkslevy.png
Díky
jenikkozak
Profil
lukasxxxk:
- Písmo použité v pravém sloupci se mi nelíbí, „e“ je špatně čitelné, text na první pohled působí cize.
- Jednotkou času jsou sekundy, ty nemají zkratku „vt“.
- K čemu se vztahuje ten graf? K počtu koupení, nebo ke zbývajícímu času?
- Proč oba obdélníky v levém sloupci nekončí v jedné lince?
- Na můj vkus je v tom návrhu až moc stínů. Některé prvky by to chtělo obzvláštnit něčím jiným.
Lukasxxxk
Profil *
Děkuji za poznatky, ještě někdo nějaký názor?
DJ Miky
Profil
– V horním panelu, kde je Přihlášení, Registrace, Novinky na e-mail, e-mail, Odeslat apod., se docela ztrácím. Není na první pohled poznat, co je tlačítko a co je textové pole (tlačítko Registrace × pole pro e-mail × výběr města), proč má tlačítko Přihlášení jinou barvu než Registrace a proč je výběr města nalepený na přihlášení a registraci, když s tím podle všeho nesouvisí.
– Nelíbí se mi, že každý blok na stránce má jiné pozadí, jiný rámeček, jiný stín atd. Nemá to žádnou jednotu a upřímně mi to připadá, jako když se grafik snaží předvést, kolik různých stínů dokáže vyrobit.
– Je to jenom subjektivní názor, ale nadpis "Podmínky slevy" mi přijde výraznější než samotný nadpis (název) nabídky. Ten má na můj vkus až moc dlouhé řádky, hůře se to čte.
– Stín okolo stránky je nějakých 200 pixelů před koncem useknutý, stín v boxu s cenou, slevou, zbývajícím časem atd. má napravo taky useknutý stín.
– Žlutá oblast grafu (patrně) počtu nákupů trochu splývá s šedým stínem okolo.
– Diskuze k nabídce by asi mohla být viditelná ihned, ne až po rozkliku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0