Autor Zpráva
Stanley
Profil
Dobrý den, prosím o ohodnocení webu www.hsweb.cz.
Děkuji za každý názor.
PanQ
Profil *
- Co mne hodne irituje je skakajici menu ( reference vs. kontakt posun po ose X ).
- Subjektivne mne vadi: zbytecne velky font menu, divne usporadana sekce Kratce o nas a z nejakeho duvodu mne rozciluji obrazky na uvodni strance ( asi ty uriznute hlavy ).

Celkovy dojem: stranky na mne kvuli detailum pusobi lehce "levnym dojmem". Problem je kdyz se zactu do textu a uvedomim si, ze se divam na stranky nekoho kdo tvrdi, ze je kreativni studio. Z takovych stranek se mam posadit na zadek a to se zde nestalo a pokud bych chtel vyrobit nejake kreativni stranky, tak Vam je nezadam.
Seki
Profil
Mě zase celkově irituje, že kreativním webovým studiem se nazývá někdo, kdo v době HTML5, nebo chcete-li XHTML kóduje stránky v HTML 4.01. Ještě se tím vlastně chlubíte v sekci naše služby v části "Nakódování designu stránek". Dát 3500 korun za kód v HTML 4.01 může dát snad jenom neznalý člověk, jelikož tento standart mi přijde poměrně svazující.
mimiru
Profil *
Stanley:
je nutné aby patička kopírovala hlavičku?
ty fotky bez hlav působí vážně divně.
modrý bruh ve kterém je jen obrovský nadpis se mi nelíbí.
dost textů by asi stálo zato přepsat, případně volit vhodnější skladbu vět.
na stránce kontakt jsou dva lidé a jeden telefon komu se vlastně dovolám? jedno ič a dva lidé?
cufon u kontaktů je opravdu blbý nápad. zkuste si něco kopírovat.
jak již bylo napsáno působí to na mě celkově "laciným dojmem"

Seki:
to co jsi napsal je úplná blbost.
jenikkozak
Profil
myslím, že vyvracení Sekiho dost divného názoru by zbytečně odvádělo pozornost od zaměření tohoto vlákna a nechávat to bez reakcí by tu asi nebylo žádoucí, navrhuji včas přesunout do kontejneru.

Moderátor Davex: Nesouvisející debata na téma Jak někdo může používat HTML 4.01 místo moderního HTML 5? vyčleněna do samostatného tématu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0