Autor Zpráva
Pepa.Chmel
Profil
http://www.vyproj.cz/

Je určený k plánování projektů, které je možno členit na úkoly a pod-úkoly bez omezení úrovně vnoření. Úkoly se při plánování hodnotí časem v určitém rozmezí.

Vyvíjím si Vyproj při práci, podle toho co zrovna potřebuji získat za informace. No a zdá se mi nakonec tak dobrý, že jsem si řekl, že by se mohlo něco takového hodit i dalším lidem.


Hlavní použití jsou.

- Odhad ceny na začátku - nabuší se úkoly, u každého s odhadem nejlepší a nejhorší varianty času. Vyjde z toho jak dlouho bude projekt trvat, kolik bude stát.

- Vedení spolupracovníků - každý má své úkoly, kde pak vidí co má dělat, kolik za to dostane, jak na tom je, a jak se trefuje do odhadu.

- Klient vidí jak na tom projekt je, kolik bude stát, kolik bude navýšení, že se něco děje, na čem se pracuje a tak dále.

- Šéf projektu (zakladatel) vidí co kdy kdo dělal, jak se blíží k dokončení, kolik vyplatí komu, jak je na tom projekt celkově, zdali se vejde do dohodnuté ceny, kolik jsou více-práce, a tak dále.

Přihlašovací údaje aktuálně ani nemusí představovat platnou email adresu... nic se nepotvrzuje... tudíž můžete zkoušet bez omezení z obav ze zneužití.

Další informace na http://www.vyproj.cz/page/help

Zkuste ho prosím použít (alespoň testovací účty) a pak až napsat názor ;)
Ivy
Profil
* Když chci vytvořit nový projekt a novou společnost, tak mezitím co zakládám novou společnost mě to smaže údaje o novém projektu. Jednoho by to docela naštvalo, nechceš to nějak ošetřit?
* Co je to sprint a proč neexistuje?
* Když zadám cenu do políček ve tvaru čísla s mezerami (jak se někdy pro přehlednost píše) tak to co je za první mezerou to usekne. Když zadám cenu projektu 1 000 tak mi tam zůstane 1. Tohle bys taky mohl ošetřit.
* Vytvořila jsem společnost. Vytvořila jsem projekt. Pak jsem začala zadávat nějaký nápad, nějak se to zvrtlo a ztratila jsem se. Možná by to chtělo nápovědu.
* Na chvíli jsem to přerušila, abych mohla napsat komentář do tohodle příspěvku a když se vrátím - ejhle, prázdná stránka (tahle: http://www.vyproj.cz/projects.9 Právě jsem zjistila že tu prázdnou stránku háže tlačítko Zpátky na projekty.
* Tak mi k tomu něco napiš a možná budu pokračovat, mě takovéhle věci baví.
Pepa.Chmel
Profil
Ivy:
Děkuji moc za podněty, určitě upravím problémy které jsi popsala.

Já to používám (tvořím) už delší dobu, používám to ale tím nekonfliktním způsobem, kdy snad podvědomě tuším co není ok, tak na popsané chyby ani nepřijdu...

Ozvu se jakmile bude něco nového (opraveného).

Nechceš přímo účet pro nahlašování do plánovače Vyproj-e?


Ivy:

Členění (sprinty).

Projekt je členěn na pod-úkoly, které zase mohou mít pod-úkoly a tak dále. Další členění je do sprintů, kdy je možné rozdělit vývoj do několika fází. U úkolu i sprintu je vidět souhrn informací jak počet úkolů tak jejich čas. U sprintu je i vidět celkový průběh a odhadnutý a odpracovaný čas.
Ivy
Profil
Tu nápovědu jsem nějak přehlídla, prostuduju. Ale pořád když chci zadat Nový sprint tak mi to hlásí The page you were looking for doesn't exist. You may have mistyped the address or the page may have moved.
I když zadám "Nápad" tak se to zobrazuje jako "Úkol". Proč?
Pepa.Chmel
Profil
Ivy:
1. Děkuji za tvůj čas.
2. Úkol je prostě úkol, ale typu Nápad. Nicméně je fakt, že i při tvorbě již mohu psát nadpis podle typu..
3.Mě založit Nový sprint jde úplně normálně. Což je zvláštní, mohla by jsi mi prosím říci v čem to zkoušíš? Já to teď vyzkoušel v Opeře 12, FF 11, Chrome 19. Důkazem budiž vzniklé Sprinty :) (ono to od tebe volá špatný povel GET místo PUT)
Ivy
Profil
Firefox 16.0.1. Mám vypnutý javascript, nemůže to být tím?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0