Autor Zpráva
Sxmanek
Profil
Ahoj chtěl bych znát váš názor na tyto stránky co se týká uspořádání,přehlednosti atd. www.funsite.cz
jenikkozak
Profil
Sxmanek:
Na stránce www.tgear.funsite.cz mi vadí, že na to, jak je to písmo velmi špatně čitelné, se velmi rychle mění texty na úvodní stránce a není možné je pozastavit.
- Některé texty redakčního systému nejsou přeložené, u jiných chybí diakritika.
- Určitě by neškodilo přidat nějaký úvodní text, který by vysvětlil, o co vlastně jde.
- Patrně všechna shlédnutí, se kterými se na webu potkáš, se píšou se z na začátku.
DJ Miky
Profil
– Chybí mi na stránkách nějaké výrazné logo nebo název webu, o který se můžu "opřít".
– Je to celé šedočerné, chybí nějaká barva na oživení.
– V textu není poznat, co je odkaz. Někdy je odkaz kurzívou, někdy tučným písmem, nikdy ale není dostatečně zvýrazněný vůči okolnímu textu. (Někdy není zvýrazněný vůbec a pozná se to až po najetí.)
– S tím souvisí, že všechno je jedním stylem písma, jednou velikostí, jednou barvou, a tak se ve stránkách špatně orientuje. Není pořádně poznat, co jsou nadpisy, co jsou důležité věci a co je jen odstavec textu. Použité písmo mi připadá moc tučné a delší odstavce se nečtou příjemně.
– Za interpunkcí (tečky, čárky, otazníky, ...) se píše mezera.
– Chybí označení aktivního odkazu v menu.
– V kalendáři jsou data, která se dají rozkliknout, šedou barvou. Ostatní, neproklikávací, jsou černou, tedy výraznější. Z hlediska přehlednosti by to určitě mělo být naopak.
– Pravopisných chyb tam je hodně, opravdu hodně.
– "Zde se nachazis: Home » Fotky z natáčení Speciálu » 487527_534778016548861_296187029_n" – nehledě na chybějící diakritiku a anglické texty (Home), název stránky jako "487527......." mi navigaci moc neusnadní. Navíc když už jednou rozkliknu obrázek, musím ho rozkliknout ještě podruhé, abych se už konečně dostal na velikost, na které je alespoň něco vidět.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0