Autor Zpráva
marorx
Zdravím

Jen do mě! :D www.aelcompany.cz

Díky, Marek
yFang
marorx:
- Po načtení stránky kontakt mám v menu to černé pozadí od půlky doprava, srovná se to až po najetí myší do menu.
- Odkaz na ruskou verzi nefunguje z české stránky kontakt.
- V odkazech v patičce nefunguje odkaz kontakt, tyto odkazy se nemění v závislosti na jazykové verzi.
- Logo bych udělal klikací.
- U fontu v menu se mi nelíbí jak nad j není tečka, ale to je jen můj subjektivní pocit :)
- Logo mi vůči pozadí připadá málo výrazné.
- Vzhled je takový nedotažný, působí to skoro až odflákle, chtělo by to víc propracovat.
marorx
Díky za kritiku , je třeba si s tím ještě vyhrát :)
Kcko
marorx:
Hlavně se zbavte toho nesmyslného efektu v menu, po chvíli mám chut autora zabít.
martin.d
Profil *
yFang již to podstatné shrnul - na tom všem určitě zapracovat...

Jinak mi stránky přijdou docela jednoduché a přehledné (to je plus).. jen nevím proč, ale mám trochu averzi k tmavým webům. Mám rád čistý lehký a světlý vzhled stránek. Tmavá je taková nedůvěryhodná (jen málokdy je "efektní" nebo "luxuní").

Navíc já mám třeba jas na monitoru na málo a tím, že není mezi pozadím a logem moc velký kontrast, tak to logo ani nepřečtu (logo je přeci erb společnosti - musí být zřetelný a snadno rozpoznatelný).

Ale to je jen můj názor, někomu zase přijdou tmavé stránky lepší :-)
509
Vyber farieb je viac ako nestastny, ale k tomu ze je to tmave tam uz niekto poznamky mal... Nicmenej, novy web, by mal posobit moderne a toto na mna moc moderne neposobi... Osobne by som zacal inak a znova...
peta
- logo vuci pozadi ma slaby kontrast, horsi citelnost
- u menu ten script ujizdi zleva za roh, coz nepusobi moc prijemne
- menu ma pismenka nalepena na sobe, horsi citelnost
- kontrast vyznacene polozky menu e prilis vysoky, horsi citelnost
- kontrast obsah vs pozadi je prilis velky, horsi citelnost tenkych pismen
- galerie preblikava prilis rychle, nestiham si prohlednout obrazky
- stejne zakulaceni rohu u galerie a plochy za ni vytvari sirsi ramecek v rozich nez po stranach
- vlajecky vpravo jsou presvicene, neprijemne pro rozeznavani jako divat se proti slunci
- paticka ma mala nalepena pismenka se silnym kontrastem, horsi citelnost
- pod patickou je more prazdneho mista, ocekaval jsem tak 15px, je tam asi 80px
- v referencich nic neni, ani text nebo neco
- u projekce te strance nerozumim. Co to je? Projekce je promitani promitackou na stenu, projekce v kine, ne? A tady ctu neco o dokumentaci, materaly pro rozvadece a text reference se svarecskymi firmami. Nerozumim tomu... Navic, rozestupy radku nabidka a reference jsou jine.
- pri kliknuti na vlajecku se rozhodi podsviceni vybrane polozky v menu a odkazy v paticce se neprelozi. Chropýňská strojírna a.s. se take neprelozilo, ale to byl mozna zamer.
- mam DE, kliknu znovu na DE a odkaz se znici
http://www.aelcompany.cz/de/reference.html
http://www.aelcompany.cz/de/de/reference.html - error 404
- mam EN
http://www.aelcompany.cz/en/reference.html
-- reference v menu se neprelozilo, totez nadpis vpravo vedle galerie, tez zeleny nadpis

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0