Autor Zpráva
Tweety00
Profil
Chci abyste ohodnotili moje pripominky a ne design, ten je od serveru!! :)
http://tweety.bloguje.cz
Timy
Profil
mám v podstatě jen dvě připomínky k k tvým připomínkám: jsou dost krátké, chtělo by to nějaké hlubší zamyšlení. Tohle spíš patří jako komentář pod nějaký článek, zabývající se tím problémem, ne na blog. A druhá připomínka - články jsou bez háčků, čárek. Ať už k tomu máš jakýkoliv důvod, není to dobré.
Lukáš M
Profil
chcete hodnotit vaše názory?! i je fakt, že v KAŽDÉ (včetně té naší) době existují "politicky korektní" názory, tak já se do toho pouštět nebudu. jsme na technické diskusi a politiku sem netahejme.

jinak souhlasím s Timym - je to krátké a nejdete moc do hloubky. např. první dva příspěvky: konstatujete, že se někde našlo zkažené maso a že je to špatně. a že začíná digitalizace a že je to dobře. navíc tam máte šíleně hrubek - namátkou: buzková - píše se Zprávu; vyhulení - katka - vyplÝvá...
Pepee
Profil
...hmm mám jen technickou připomínku ohledně kvality obrázku v menu ...jsou tam viditelný (do očí bijící) artefakty. No a potom mi ve Firefoxu nejde změnit ani vypnout styl (pomocí odkazů). Jinak dobrý.
Tweety00
Profil
No, jo, už jsem se na to vykašlal, psaní mě nebaví, to byl spíš takovej attack! Mylý lydé!!
harry
Profil *
jedna pripominka a to je text, ktery nejde videt.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0