Autor Zpráva
renm
Profil *
Moderátor Str4wberry: V titulku „osobní portfolio“ chybí název či adresa webu.
Redesign mých osobních stránek

http://milhaus.nipax.cz/
mimochodec
Profil
Velmi stylové, vypadá to dobře. Jen bych zvážil:
- jestli je nutné použít flash
- "kresba malba comics design vektory ilustrace" ... to vypadá jako menu
- "kontakt" je řešen trochu nešťastně
- na stránce nefunguje PgDn, PgUp, Home, End, zřejmě kvůli použitým JS.
DJ Miky
Profil
1. Logo by mohlo být klikací.
2. Menu má (alespoň u mě) podivně zarovnané položky.
3. Již zmíněná nefunkčnost kláves Home/End/PageUp/PageDown, doplním ještě chybějící tlačítko "nahoru", které by mě přeneslo zpátky k menu.
4. V odstavci Vítám vás jsou tři pojmy odlišeny barvou. Jedno z toho je odkaz (Milhaus draw) a ty zbylé dvě ne ("milhaus", 1984), to je dost matoucí.
5. Trochu bych zvýšil řádkování, aby se delší řádky lépe četly.
6. Proč je v kontaktních údajích telefon nastylovaný opačně než zbylé kontakty? Mimochodem, ICQ je zkratka a Facebook název, proto se píšou s velkými písmeny.
7. V Postřehách na hlavní stránce mi nesedí styl věty "Čekuj a lajkuj FB stránky milhaus draw", když všude jinde návštěvníkovi vykáš.
Ivy
Profil
1. "lustrace, comics, základem je..." Prolustruješ mi sousedku? Občas chybí mezera před závorkou a občas je jedna navíc.
2. Proč jsou pod obrázky v portfoliu tečky? Nejdřív jsem myslela že jsou alespoň klikací, ale nic.
3. Z jakého důvodu preferuješ facebook? Ani kdybych chtěla vidět víc tak se kvůli tomu registrovat nebudu.
4. I tak bys mě možná zlákal, jenže... kde máš ceník? Kolik stojí karikatura a kolik stojí komiks?
Tori
Profil
Já vidím menu taky nakřivo, ale jinak než DJMiky (Chrome 23).
jenikkozak
Profil
renm:
1) Když se mi pod ukazatel myši dostane úvodní obrázek, nemůžu se dál pohybovat rolovacím kolečkem. (V IE.)
2) Kolem stránky je spousta bílého místa, vinou čehož se mi zbytečně zobrazuje spodní posuvník.
3) Nelíbí se mi, že není jasné, která položka menu směřuje na novou stránku a která pouze odkazuje na záložku.
4) Nechápu smysl toho skoromenu zmiňovaného výše.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0