Autor Zpráva
Niktosko
Profil
Vopred dík za názory!
www.dekoland.sk
mimochodec
Profil
- text v menu je hodně malý
- podmenu na stránce "sluzby" je odbyté
- v menu odlišuj aktuální stránku
- pracuješ jak s adresou http://www.dekoland.sk, tak http://www.dekoland.sk/index.php. Používej jen jednu adresu.

Ale vypadá to dobře.
DJ Miky
Profil
1. Pěstuješ si duplicitu hlavní stránky (/ a /index.php).
2. Mezery v patičce se dají udělat i jinak než   . To samé kontakt, tam je pokus umístit telefon, mobil a e-mail do tabulky pomocí  , jenže zrovna na mém systému s jiným písmem to vůbec nevychází.
3. Přidávám se k názoru, že text v menu je moc malý. V kombinaci s použitým písmem se to nečte moc pohodlně.
4. V menu není zvýrazněná aktivní položka.
5. Na stránce Inšipirácia není na první pohled jasné, že se ty jednotlivé typy dají rozkliknout. Navíc některé jsou málo čitelné, mají nízký kontrast vůči pozadí (Vankúše a závesy, což se mi podařilo zjistit až z adresy).
6. Při procházení fotogalerií se pro přechod na další obrázek musím trefovat do malé ikonky, přišlo by mi jednodušší se překlikávat pomocí levé/pravé poloviny obrázku, jako např. zde pod nadpisem Image Set.
weroro
Profil
Pri vypnutých obrázkoch chýbajú popisy v menu, a tak neviem na čo klikám.
Ivy
Profil
1. Menu mi připadá takové roztřesené, rozmazané.
2. Text "Vankúše a závesy" je téměř nečitelný.
3. Šedé písmo na bílém podkladě taky není nic moc, asi by to chtělo udělat něco s kontrastem.
4. Můj celkový dojem ze stránky - postrádá šmrnc. Pokud chcete přesvědčit zákazníka že kladete "dôraz na vzhľad a detaily interiérov" tak by styl mít měla. Nejspíš je to zejména tím bílým podkladem a vzorek pozadí mi taky nepřipadá ani elegantní ani kreativní.
5. Asi bych doporučila delší posezení s grafikem nad tím, jak na stránku dostat to, čím se firma slovně prezentuje - tedy důraz na vzhled a detaily, důraz na kvalitu a provedení, kreativitu a komplexnost. Protože teď když se na stránku podívám, tak tam toto všechno postrádám a vůbec mě nepřesvědčí že se o tom v textu píše. Takže hlavní problém - velice výrazný rozpor mezi působením stránky a prezentací firmy v textu.
matobalo
Profil
REFERENCIE

technicka stranka
- vacsina galerii obsahuje jeden obrazok avsak je pritom nutne otvarat ho na dva krat. pomohlo by doprogramovanie podmienky ak sa v galerii nachadza jeden obrazok, otvaraj ho maximalizovany
- nefunguju sipky vpravo vlavo na prepinanie medzi obrazkami v galerii ktora ich obsahuje viacero

obsahova stranka
odporucal by som vacsinu referencii odstranin, ich uroven je velmi amaterska. radsej snahu sustredit na zaujimavy projekt, ktory nafoti sikovny fotograf a az potom prezentovat sekciu referencie. Podla toho co vidim v referenciach je potrebne popracovat aj na produkte - sluzbe samotnej.

Kontakt
v pripade ze je mozne Studio navstivit (co zrejme je, avsak v texte kontaktu takato vyzva chyba) bolo by dobre doplnit aj google mapku, pre zjednodusenie najdenia studia
Niktosko
Profil
to mimochodec:
- v menu odlišuj aktuální stránku
- podmenu na stránce "sluzby" je odbyté
- čo prosím Ťa znamenajú tieto dva tvoje body?

To menu myslíte, ak ho spravím väčšie môžem ho nechať aj ručne (ale krajšie) písané?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0