Autor Zpráva
candiess
Profil
Dobrý den všem,
v nedávné době jsem provedl upgrade mého vlastnoručního eshopu. Máme s rodinkou malou firmu na výrobu panenek a plyšáků, všechno česká práce.

Mnoho věcí se chystám dodělat, např více fotek u produktu a další. Po vás bych chtěl abyste reagovali na tyto věci:
- ,,prokopávání" ke kategoriím (když zvolíte kategorii tak se většinou objeví její podkategorie atd atd - stromová struktura)
- Design: požadavek mamky byl, aby byl design převelice jednoduchý a přijatelný pro oči
- Košík + Objednávkový formulář (pokud budete chtít testovat objednávku, zvolte jako jméno a příjmení TEST, já to pak odstraním)

A také názory na to co mi tam chybí (je to opravdu jen maloobchod takže žádné Affilate tam nechystám)

Díky moc všem za názory
Ivy
Profil
1. Co je to atest na dětské sliny? Chybí mi nějaké vysvětlení.
2. Vadí mi že na hlavní stránce je akční nabídka dvakrát, působí to velmi divně, jako byste to chtěli prodat za každou cenu anebo víc zboží nemáte.
3. Vadí mi křížek u názvu zboží (#77 Beruška)
4. Prokopu se jen ke kategoriím Sedačky, Reklamní hračky a Příslušenství, k ostatním ne.
5. Design - doporučila bych sladit barvy nebo zvolit jiné, takto mi to nesedí. Možná zvážit razantní změnu, nějak mě to vůbec neláká abych něco nakoupila.
6. Do košíku se nedostanu.
7. Obchodní podmínky a Jak nakupovat hledám nahoře.
8. Nejsem si jistá zda je rozumné ukazovat robotům a záškodníkům cestu k administraci.
9. Co chybí: já osobně si ráda počtu o historii firmy, zvažte nějaké povídání o firmě, například jak, proč vznikla, na co se zaměřuje...

Část z toho bude asi tím že mám vypnutý javascript, nemám ráda když mě červi a koně připravují o čas.
Líza
Profil *
candiess:
Prokopávání se k jednotlivým kategoriím je celkem logické, nemám s tím problém.

V sekci panenky bych doporučila přejmenovat nadpis "spící panenky" na "mrkací panenky". Název spící je zavádějící, čekala jsem panenku s trvale zavřenýma očima. Zde jsem si chtěla obrázky zvětšit - nepodařilo se, po dvou minutách načítání jsem to vzdala.

Také bych přivítala něco o firmě - jak vznikla, co vyrábí apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0