Autor Zpráva
salab
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych od Vás zkritizovat můj dropshipping eshop.

Přehlednost, vzhled, pocity.

Jedná se o OpenCart s upravenou základní šablonou.

http://www.topnypanel.cz

Děkuju
DJ Miky
Profil
1. Trochu mě mate, že je seznam kategorií zduplikovaný jednak jako vodorovné a jednak jako svislé menu.
2. Z hlediska informační hodnoty by bylo dobré popsat někde viditelně (např. na hlavní stránce), jaký je rozdíl mezi jednotlivými řadami (Basic, Medium, Elite, ...).
3. Má smysl u takovéhoto eshopu mít funkce jako Seznam přání?
4. Pozor na mezery u jednotek: 400 W = 400 wattů, 400W = 400wattový.
5. Odkazy by měly být odlišené od textu, na který kliknout nejde.
6. Když v detailu položky kliknu na "0 recenzí" nebo "Přidat recenzi", tak se zdánlivě nic nestane. Není vidět, že se níže něco otevřelo.
7. Přepínání záložek v detailu (Popis, Specifikace, Recenze) je vyřešené nepohodlně - text zmizí a objeví se jiný. Jenže zmizením textu se stránka zkrátí a prohlížeč mi ji tak posune nahoru, čímž musím po přepnutí opět doskrolovat dolů.
8. Za čárkou se píší mezery (seznam rozměrů v úvodním obrázku "Nabídka infra topných panelů").
9. V patičce je odkaz Výrobce, kde bych čekal informace o dodavateli/výrobci, nicméně není tam nic.
Ivy
Profil
* přehledné to je
* doporučuji upozornění že bez javascriptu se nedá nic nakoupit (a ani například napsat recenzi a nejspíš i další věci?)
* vzhled je ... takový nudný, chtělo by to víc barev nebo obrázek
* pocity ... hm, moc mě to k nakupování neláká
* docela mě štve že když na spoustu věcí kliknu že to po mě chce přihlášení, to nemám ráda - proč se to nezobrazuje jenom registrovaným? Mít v menu položky pouze pro přihlášené není příliš obvyklé.
* chybí mi tam takové to povídání o firmě, tedy upřesnění sortimentu atd. (jsme ti a ti, prodáváme to a to a taky todlencto, specializujeme se na toto a tamto a děláme to tak a onak). K tomu patří třeba i něco o montáži apod.
* obchodní podmínky hledám nahoře, asi bych to doporučila dát místo toho přání (které mi v tomto okamžiku stejně k ničemu není)
* ještě bych asi doporučila přidat description
salab
Profil *
Mockrát děkuji DJ Miky a Ivy. Většina návrhů na úpravu udělána, zbytek se chystám udělat.
salab
Profil *
Prijímám další kritiku.
http://www.topnypanel.cz
Ivy
Profil
1. Bez javacsriptu stále nefunguje košík a pokud budu jen poučený uživatel co o vypínání a zapínání javascriptu nic neví budu si myslet že to nefunguje.
2. Vzhled a pocity - to se příliš nezměnilo, ale teď tam je víc informací a pokud budete takto pokračovat ve změnách tak by mě to mohlo jako potenciálního zákazníka začít zajímat.
3. Princip funkce a FAQ jsou fajn, ale zejména první ještě musí stylisticky dozrát, potřebuje úpravy ve formulacích. Také by to asi chtělo upravit formulace s technickými detaily, více je uživateli vysvětlit. Některé formulace jsou velmi neobratné a některé jsou málo srozumitelné.
4. "Pro kalkulaci vhodného typu a výkonu panelu zašlete na email " Tohle je příliš strohé. Co takhle nějak přátelštěji: Pokud máte pochybnosti o výběru, rádi vám poradíme.....atd.
5. V Otázkách a odpovědích píšete infra zvlášť. Nevím jak se píšou infrapanely, ale infračervené záření se píše zcela jistě dohromady. A opravte si tečky u bodů 7. a 8.
salab
Profil *
Ivy:
Děkuji mnohokrát.

S vypnutým javascriptem si neškrtnete na žádném eshopu. Zobrazovat informaci o nutném zapnutí všem uživatelům není dobré, takže se pokusím najít řešení jen pro uživatele s vypnutým JS.

Ano máte pravdu, texty doplním o přísudky.

Texty jsou přebrané od dodavatele. Upravím je.
Ivy
Profil
salab:
Upravím je.
To je velmi rozumné. Jednak je to opravdu těžce srozumitelné a taky se vyhnete duplicitám, neboť někteří to budou kopírovat.
salab
Profil *
Žádám o smazání tématu.
Důvod: Stáří a lepší indexace před samotným webem.
Děkuji.
jenikkozak
Profil
Co znamená lepší indexace?
Lorin
Profil *
Pravděpodobně to, že při hledání topných těles je odkaz na tuto diskusi vypsán dříve než samotný web.
salab
Profil *
Ano, přesně tak.
_es
Profil
salab:
Nie je problém skôr s tou indexáciou „samotného webu“ ako s týmto vláknom? Alebo nie je problém len v tom, že ti vyhľadávač (Google) posiela iný výsledok vyhľadávania ako iným hľadajúcim?
salab
Profil *
Prostě žádám o smazání tématu, je staré, jsem jeho autor, mám na to právo. Víc neřešte.
jenikkozak
Profil
salab:
mám na to právo.
To není tak jednoduché. Věděl jsi, že kritiku nesmažeme. Pokud si alespoň trochu vážíš práce těch, kteří ti tu bezplatně pomáhali, neměl by sis usurpovat právo rozhodovat o tom, kdy (a zda) budou jejich příspěvky zlikvidovány.

Prostě žádám o smazání tématu, je staré, jsem jeho autor, mám na to právo. Víc neřešte.
Já to prostě zamítám. Na to mám taky právo. Víc neřeš.
Chamurappi
Profil
Reaguji na salaba:
Já také se smazáním nesouhlasím. Na čemž už vlastně nezáleží, protože dokud je jeden nesouhlasící moderátor, mazat se nebude.
Koukal jsem do logů a do statistik a nikdo k nám na dotazy související s topnými panely nechodí.
salab
Profil *
To je vtipné.
O negativní kritiku se v žádném případě nejedná. Žádal jsem kritiku, dostal jsem ji, využil jsem ji a stránky vylepšil, s nikým jsem se nehádal, nenadával, neurážel. Poprosil jsem o smazání a když už bylo moc vyptávání se, tak jsem napsal "neřešte".

Nyní je to již neaktuální a vadí mi, že je toto vlákno lépe indexované, než samotná stránka.

K čemu je toto téma dobré pro člověka, který o tom něco hledá?

jenokkozak: Škoda, že to "víc neřešte" bylo na _es protože, už to moc řešil.

Ano, můžu přiznat že mi tato idexace vadí a škodí. Na druhou stranu neubližuji Vám, ale hlavně sobě, protože žádám o smazání tématu s odkazem. Pro mě je lepší pozice, než aby na stránku chodili lidi z webu, kde pro ně není nic relevantního.
_es
Profil
salab:
to "víc neřešte" bylo na _es protože, už to moc řešil.
Lebo bez vážneho dôvodu ti tu celé vlákno moderátori nezmažú. Priechodná by snáď mohla byť žiadosť o upravenie tvojich príspevkov a nadpisu vlákna.
Chamurappi
Profil
Reaguji na salaba:
K čemu je toto téma dobré pro člověka, který o tom něco hledá?
To si vyřiď spíš s vyhledávačem. Navíc, jak jsem již psal, sem z vyhledávačů opravdu vesměs nikdo nechodí. Během posledních měsíců akorát někdo googloval „chyby eshopů“ a seznamoval „topné panely diskuse“, jinak tu bylo mrtvo.

Na druhou stranu neubližuji Vám
Chceš mazat přínosné příspěvky. To je nežádoucí.

žádám o smazání tématu s odkazem
rel="nofollow", takže z něj žádná pageranková šťávička neteče.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0