Autor Zpráva
Kamil
Profil *
Co Vy na to ?

www.mnich.org

Diky za jakykoliv nazor . . . .
lukysy
Profil
Takže když pominu, že je to děláné ve flashi, který není standartně v prohlížečích a já ho osobně kvůli mému pomalejšímu počítači nepreferuji, tak je celý web velmi pěkný. Akorát se mi nelíbí, že u kontaktu je odkaz hned na mailovou stránku a začne se mi otevírat mail klient. Já bych tam udělal nějakou mail bránu. Potom ještě když volíš mezi češtinou a angličtinou, jsou přechody těch textů rychlé a bylo by hezčí, kdyby to bylo postupnější, jako třeba ostatní odkazy. Po informativní stránce jsou pagesy taky dobré. Dozvěděl jsem se to co jsem potřeboval, jakožto ten, který by se o tuto skupinu zajímal.
External
Profil
V rozlišení 1024 je opravdu odpudivý element ona scroll.lišta. Mělo by se celé tělo na výšku o pár centimetrů snížit nebo dát topmargin=0, jinak se bude muset skrolovat kvuli 10 pixelům, což je docela škoda, nemyslíte...jem odpůrcem více jak jedné skrolovací lišty
Kráťa
Profil
Já bych vyndal introstránku. Docela by mě zajímalo, jestli někdo na ta intra kouká. Je to trošku podobné těm vstuptestránkám.
vlpospa
Profil
Příliž zdlouhavé nahrávání první stránky.MOžná bys mohl stránku trochu stáhnou z pravé strany.Nadpisy bych viděl jinou barvou.A hlavně barvu zkus změnit, neladí to na nadpisy.
Kamil
Profil *
Dekuji vsem za nazory, v budouci predelavce webu ke vsemu urcite prihlednu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0