Autor Zpráva
Václav Šimánek
Profil
Dobrý den,
co říkáte na stránku napadnaweb.eu, chci znát názor na design, nápad a jestli máte chvilku času, přidejte váš vlastní nápad!
user243
Profil
mně hlavně vadí "zprzněná" čeština, nevím jestli je to trend/móda/in, ale to vše mi přijde jako výmluva na lenost;
z toho světle šedého písma a pozadí mě pomalu bolí oči; když už patkové písmo, tak v takovém stylu, aby se to dalo lehce přečíst; "tlačítko" CELY NAPAD by mohlo být výraznější; vyhledávání by mohlo mít nějaký input k odeslání; položky ve formuláři pro přidání nápadu by mohly být horizontálně zarovnány - působí to divně; číslo strany by bylo lepší umístit dolů a ne hned pod položku, i když je jich "málo"; nevím, proč na příspěvky vedou dva odkazy v tom samém divu (název příspěvku a CELY NAPAD); když už čtu nějaký příspěvek, tak by mohlo zůstat zvýrazněné menu pro danou sekci (osobní názor);
jenikkozak
Profil
Václav Šimánek:
Zajímavá šablona. Bohužel není výsledkem tvé práce. Zdrojový kód je produktem Wordpressu. Co je vlastně tvým dílem? Ten textík v patičce? No fajn.
Zaměření webu třeba nemusí být špatné, ale zpracování za ním hodně pokulhává. Krátké textové informace jsou zmršené - buď neobsahují diakritiku (CELY NAPAD), nebo ji mají rozbitou (Kasák). Přijde mi to až příliš odfláknuté.
DJ Miky
Profil
1. "Vaše jméno-bez háčků a čárek!" - To mi nepřipadá jako odpovídající řešení problémů s diakritikou.
2. Nepochopil jsem význam zvýraznění prvních tří písmen v logu. Vhodnější by bylo oddělit nebo jinak odlišit jednotlivá slova, aby to nepůsobilo jako jedno slovo "NÁPADNAWEB".
3. Rámečky s nápady jsou každý jinak vysoký, pak mezi těmi plovoucími prvky vznikají různě velké mezery.
4. Formulářová pole u přihlášení novinek v pravém sloupci nemají nastavenou šířku, mně z boxu vylézají ven.
5. "Lis 25, 2012 ; admin" - Nešlo by to česky? Takový formát data se u nás nepoužívá, před interpunkcí se mezera nedělá.
6. U vyhledávacího pole chybí odesílací tlačítko. Možná by ses divil, ale spousta lidí není zvyklá na odesílání formulářů enterem. A někdo ho ani nemá.

P.S.: Omlouvám se za testovací příspěvek "letadlo" (to dnešní), nutilo mě vyzkoušet, jak si systém poradí se dvěma stejnými názvy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0