Autor Zpráva
orsigo77
Profil *
Dobrý deň,

prosím Vás o názor na nový portál www.dietar.eu .
Ide o portál určený pre všetkých, ktorým ich zdravie nie je ľahostajné.
Ďakujem za konštruktívnu kritiku.
jenikkozak
Profil
orsigo77:
- V té úmorně nekonečné animaci by chtělo zvolit nějaké trošku normálnější písmo. Takové, které by se dalo přečíst.
- Podtržené texty zalomené na dva řádky nevypadají hezky. Aspoň mně se nelíbí. :-)
- Úvodní text vypadá trochu jako omalovánka.
- Proč je úplně všechno kulaté? Přijde mi to úplně stejné, jako kdyby bylo všechno hranaté.
- Why isuje footerka englicky? Let'sme gojovat spíkování englicky. Iá canuju ito tooky.
- Z vnitřní strany závorky se nepíše mezera. („( Čítať ďalej )“)
- Písmo použité na nadpisy neobsahuje některá písmena s diakritikou.
- Co je to za kontakty, když je tam jen anonymní formulář a anonymní e-mail? To za tím není žádný živý člověk?
margin
Profil *
jenikkozak:
Písmo použité na nadpisy neobsahuje některá písmena s diakritikou.
Písmo Courgette národní znaky obsahuje, ale orsigo77 linkuje jenom základní Latin sadu.
user243
Profil
když má rád kulaté, tak má rád kulaté... všem se člověk nezavděčí, nicméně obrázky k článkům jsou hranaté;
input pro vyhledávání se mi zobrazuje nalepený na horní straně tmavého pozadí, působí to divně (chrome);
rozhodně mě mate to trojité menu, přijde mi zbytečné;
Rfilip
Profil
Nepochopil jsem k čemu mi je registrace, stránka nikde nesděluje co se registrací získá oproti neregistrovaným návštěvníkům, takto lidé nemají sebemenší důvod se registrovat.
DJ Miky
Profil
1. V kontaktním formuláři je pro zprávu podle mě příliš malé pole. Vejdou se tam sotva dvě kratší věty.
2. V textech by bylo kvůli čitelnosti dobré trochu zvětšit řádkování.
3. Opravdu se musí odkazy v textech otevírat do nového okna? Vím, že smysl je v udržení čtenáře, aby dočetl odbočku, zavřel okno/záložku a pokračoval ve čtení té původní. Jenže takhle se párkrát prokliknu k tomu, co mě zajímá, a zůstane mi otevřených 5 oken/záložek.
4. Zarovnání velmi úzkých sloupců do bloku není to pravé ořechové, nejvíce je to vidět ve výpisu Naposledy prezerané produkty. (Odbočka: Proč je ten výpis vůbec nazvaný takto, když nejde o produkty prohlédnuté mnou? K čemu mi je vůbec užitečné vidět, co si prohlíží ostatní?)
5. Stránkovač by mohl být i nahoře (nad výpisem článků). Trojtečka v něm vypadá stejně jako ostatní tlačítka, to může navodit pocit, že na ni jde také kliknout a třeba rozbalit skryté stránky:

A zrovna v této situaci je ještě jedna drobnost: Co přesně vyřešilo/ušetřilo nahrazení samotné čtvrté stránky trojtečkou? :-)
Orsi
Profil
Ďakujeme za pripomienky, viaceré sme už zapracovali, na niektorých ešte pracujeme :)

margin
ako je prosím ťa možné nalinkovať aj ostatné sady ? ďakujem

user243, jenikkozak: Čo sa týka "kuľastosti", presne tak sto ľudí sto chutí :)

Rfilip: portál bude obsahovať aj eshop, kde tá registrácia bude potrebná ... len čakáme na schválenie stránok
Rfilip
Profil
Eshop s nutností registrace? To ti většina potenciálních zákazníků uteče jinam
LukasHula
Profil
zajímavě zvolený design, nicméně bílá barva na světle zelených boxech se nečte uplne snadno a verim tomu, ze z hlediska pristupnosti by to nebylo uplne ono. Mozna bych ty boxy lehce ztmavil, aby tam bile pismo vice vyniklo.
Libi se mi roztahovani a zmensovani paticky, kdyz je sirka stranky nizsi nez 1000px... nejspis... To myslim, ze je celkem v pohode.
Trosku nezapadající pro muj vkus je tam to prihlaseni a vyhledavani... Navic bych rekl, ze vyhledavani by melo byt vetsim inputem nez prihlaseni, preci jenom clovek, ktery to tam zna, si prihlaseni najde, ale nekdo, kdo tam je prvne, musi spatrit hned vyhledavani nebo alespon dodrzet stejnou velikost inputu... Ale to je vec nazoru...
Jinak to jako web s clanky hodnotim pozitivne...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0