Autor Zpráva
dohnst
Prosím o názor na můj web, který je sice dělaný na webnode ale já to píši ve zdroji.
Díky.
programynapocitac.webnode.cz
margin
Profil *
Tak tohle mě dostalo, dál nejsem schopen číst, musím mýt poprskaný monitor!
„Chcete mýt např. film v mobilu“ zdroj
Už vím, co budu chtít od Ježíška, mobil s mycí schopností.

„Každý týden zde přibude minimálně 1 další program a jeho hodnocení!“
To jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží, „dávám bolševikovi rok maximálně dva“
Rellik
Ty brďo... Víc různých stylů na písmo si nenašel?
Design a celkově dojem ze stránky na mě působí jako by to dělal nějaký 10 letý kluk co chce mít na stránce všechno co najde...

Sorry za takový názor, ale fakt mi to tak připadá... ;)
user243
další hrubka jak blázen...
Nebo například hodně návštěvníků tohoto webu my píše, že...

celé mi to přijde jako nešťastná verze Slunečnice;
postrádám klikací logo;
úvodní stránka je děs s ksichtbookem;
místy otravný text, např:!!! U KAŽDÉHO PROGRAMU JE DOLE ANKETA, KOMENTÁŘE !!! A U NĚKTERÝCH I VIDEONÁVOD A HODNOCENÍ! VŽDY TO NAJDETE POD INFORMACEMI PROGRAMU!
zbytečné věci jako hodiny, datum a svátek; kdyby se ten svátek vztahoval k nějakým registrovaným osobám, tak neřeknu;
otravný ksichtbook najdu i v levém panelu a zabírá nemalé místo, naštěstí je to ve spodní části webu (bohužel otravuje i jinde);
Vaše IP adresa.... účel?
proč je na stránce pro antiviry naspané, že web je hlavně na programy pro úpravu videa?
celé menu by mělo být řazené abecedně, nebo podle důležitosti;
třeba takový program Format Factory má nefunkční odkaz pro stažení, mimo to jsem si nějaké reklamy nevšiml, alespoň u předchozí verze a jako náročnost na pc...;
v části, kde se přidává článek máte podmínku souhlas s pravidly, ale ta pravidla nikde nevidím, ani odkaz na ně; to si děláte srandu?!

barevně je to celkem hezky sladěné;
Rfilip
Podival jsem se na stranku v android telefonu, byl jsem presmerovan na m.programynapocitac.webnode.cz. Tato textova verze webu je dle meho nazoru neprehledna
dohnst
Díky za názory, web začnu předělávat. :-)
nevimco2
Proč je v levém panelu 6 upozornění na facebook, 3 na youtube a 2 na twitter ? Na co je v levo úplně dole obrázek na hlavní stránku, když už je v pravo nahoře ?

- U každého programu je ... na levo - zbytečné. Smaž to.
- Navštívenost. V levém panelu zbytečná. Ostatní > Navštívenost a ... zkráti název. Stačí nej Navštívenost jestli to tam tážně chceš.
- Programy řaď podle toho co s nimi může uživatel dosáhnout. Tyto kategorie pak zobrazuj na hlavní stránce.
- Místo textů "VÍTEJTE NA WEBU PROGRAMYNAPOCITAC" bych dal jen vyhledávání. To je užitečnější.
- Věta: " A to je od NEKOMERČNÍHO WEBU OPRAVDU HODNĚ. Byli bychom rádi, kdyby jste nás podpořili tím, že nám dáte LIKE na našich FACEBOOKOVÝCH stránkách.
je přímo jedovatá.
dohnst
Díky za nápady, kritiky,... Již proběhla úprava úvodní stránky, na ostatních ještě pracuji.
http://programynapocitac.webnode.cz/
margin
Profil *
Dal jsem hledat: http://programynapocitac.webnode.cz/search/?text=chcete&x=17&y=8
Dostal jsem čtyři výsledky, ale první dva vedou na stránku s blábolem, ale já nic špatně nezadal, špatně funguje váš web.
user243
ten pohybující se text dejte pryč;
Programynapocitac je web kde naleznete...
adresa je sice dohromady, ale jinde v obsahu stránky být nemusí (působí to na mě dost divně); ze slovem "web" chybí čárka;
...tu...
je slovensky a znamená zde;
...taky...
je hovorová forma slova také;
...nějaký nápady...
nějaké nápady;
...Máte nějaký nápady nebo názory na tento web apod. ...
na konci věty chybí otazník a ta zkratka tam na mě působí divně; sám bych napsal spíš něco takového: Máte nějaké nápady nebo připomínky na tento web?
předložka na konec řádku nepatří, použijte tvrdou mezeru;
jaký je účel adresy stránek pod přáním hezkého dne?

btw, je hezké, že Format Factory teď nemá žádný mínus...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: