« 1 2 »
Autor Zpráva
Vampy
Profil
Moje první stránky ;) Berte ohledy :D
www.turnajzaborna.wz.cz/
Ivy
Profil
1. Když už tam musíš mít to počítadlo tak ho alespoň dej někam dolů, mít v úvod počítadlo je totální zhovadilost, patří tam text. Nebo tam zatím aspoň vraz fotku.
2. Kontakt - nic se nenačte
3. Texty jsou nalepené k čáře, vypadá to ošklivě
user243
Profil
položky v sub menu, které se mi zobrazí po najetí na nějakou položku v menu. nemění barvu pozadí;
postrádám úvodní text, o čem stránky vlastně jsou (obrázek a jeden nadpis je trošku málo);
všechny položky v menu by mohly mít jako kurzor ručičku, i když přímo na nic neodkazují a jen se pod nimi zobrazuje další menu;
pravidla Cup a Junior Cup jsou shodná, důvod?
...po kontaktu míče s dřevem...
nezní lépe "se dřevem"?
Za brankami se kope roh nebo odkop.
toto pravidlo nemá číslo, je nějaké speciální?
Dále také platí řád hřiště.
ten by jste mohl taky někam umístit;
V junior cupu se předehrají skupiny ve středu 27.3 (v odpoledních hodinách).
Semifinále + finále se odehraje ve čtvrtek odpoledne.

pro jistotu bych doplnil větu o... "ve čtvrtek odpoledne následujícího dne.";
všechny texty bych nejspíš vycentroval jako blok se zarovnáním doleva;

jinak.. máte hezké hřiště;
Rfilip
Profil
V android telefonu mi nejdou vybrat polozky z vyjizdecich submenu
jenikkozak
Profil
user243:
všechny položky v menu by mohly mít jako kurzor ručičku
Vzhledem k tomu, že položky se submenu klikací nejsou, byla by ručička matoucí.

Vampy:
1) Stránka se nezobrazuje na středu. Je to tím, že je sice vycentrovaný prvek <body>, ten má ale větší šířku než tabulka a ta se proto zobrazuje na jeho levé straně.
2) Obrázek v záhlaví by měl být klikací.
3) Tento obrázek v záhlaví je deformován. Nebylo by lepší, kdyby byl míč kulatý?
4) Projdi si texty. Obsahují chyby. Je jich tolik, že se je tu nevyplatí opravovat.
5) Proč má logo tak hloupý alternativní text? „logo.jpg, 36kB“ K čemu bude nevidomému, že zjistí, jak je velký obrázek, který nevidí?
6) Odkaz v menu vede na adresu /index.php, odkaz v záhlaví na adresu /. Měl bys to sjednotit (z jedné adresy přesměrovat na druhou), jinak ti vzniká duplicita.
7) Nedává smysl, aby většina stránek začínala nadpisem druhé úrovně.
8) S Fotogalerií sis vážně mohl ještě pohrát. Dát aspoň obrázkům nějaký styl, přidat nadpis, doplnit lepší popisky než „klikni na mě!a“.
9) Texty zarovnané vlevo by mohly mít na levé straně větší okraj, aby nebyly tak blízko u tmavého rámečku.
Vampy
Profil
Upraveno, jak to vypadá teď?
Rfilip
Profil
Polozky v submenu porad v android mobilu nefunguji
Rellik
Profil
Vypadá to pořád víceméně stejně. Některé texty v menu přesahují přes hover efekt a tak třeba půl písmena schází. V logu stránky, které je veliké 325x714 máš obrázek o velikosti 1 240px × 824px ( http://www.turnajzaborna.wz.cz/Obrazky/logo.jpg ) - proč proboha?! Navíc by v logu mohl být uveden název webu.
O pojmenování různých souborů a složek, sem už psal v tvém minulém příspěvku. Na úvodní stránce máš datum turnaje rozdělený na dva řádky:
uvidíme se 27. (respektive 28)
března v Záborné již při 3 ročníku. ;) 
Důvod?
Texty by chtěly korekturu a trochu víc obsahu. To co tam máš teď by v pohodě mohlo být všechno na jedné stránce a nebylo by nijak extra dlouhé.
Fotogalerie je sice klikací a zobrazí se větší obrázek, ale v podstatě jako nová stránka. Dej tomu nějakou nástavbu třeba http://lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/ Nemusíš s tím v podstatě nic dělat, jen přidáš odkazy na JS, styl galerie a k obrázkům v galerii přidáš jednoduchý zápis do odkazu.
EDIT: ta reklama z WZ.cz se dá nastavit i pod stránku, nebude tak rušit... ;)
Vampy
Profil
mám to rozdělený na 2 řádky protože se to tam nevejde a zvětšuje to o kus tabulku, tkaže kolem loga je dost velký černý místo + logo klidně vyměním když mi najdeš nějaký který má dobrou veliksot s fotbalovým tématem...
Rellik
Profil
Vampy:
A proč si prostě nezmenšíš a hlavně neořízneš to co tam máš? Jinak psát texty tak aby ti nerozbily stránku je nesmysl. Psal sem to už taky, že dělat web z tabulek je k ničemu... Jinak nevím proč by to tam nevlezlo, když předchozí věta je o kus delší a vleze tam v pohodě...


Tady máš malý návod jak to předělat: http://firstpage.rellik.eu/subdom/firstpage/index2.html
Vampy
Profil
Konec toho textu je v každým rozlišení a prohlížeči jiný, tkaže já to mám zalomeno třeba nakonci...
Vampy
Profil
Obrázek jsem seřízl a zmenšil šířku i výšku stejně, doufám že už je lepší...
Rellik
Profil
Vampy:
doufám že už je lepší...
Lepší je v tom, že balon už je kulatý... ;)
Ivy
Profil
Je to lepší. Ještě bys mohl tu reklamu dát dolů, bylo by to ještě lepší. Osobně bych dala pryč i toho smaljíka z úvodního textu.
Stránky jsou jenom o Velikonočním turnaji anebo všeobecně o fotbale v Záborné? Taky nerozumín tomuto: "27. (respektive 28) ". Nebylo by lepší 27. a 28. března 2013?
Vampy
Profil
Ivy:
o turnaji
Vampy
Profil
Už by to mělo jít i u mobilu, sice jsem to udělal oklikou ale mělo by to jít ;)


Ještě si chci zlepšit tu fotogalerii ale tohle nějak nechápu... hlavně mi nejde stáhnout ten jQuery nebo co to je
http://lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/
Rfilip
Profil
Ano, potvrzuji menu uz funguje i v mobilu
user243
Profil
trošku síla dávat tam jQuery a ještě lightbox jen kvůli galerii, kde je pár obrázků;
Rellik
Profil
user243:
trošku síla dávat tam jQuery a ještě lightbox jen kvůli galerii, kde je pár obrázků;
A čemu to vadí? To malý web nemůže mít různé vychytávky? To je jako bys řekl že mercedes může mít jen ředitel firmy, ale ne jeho zaměstnanec...
user243
Profil
pokud vím, tak to jsem nenapsal; je to spíš jako jít s dělem na komára. ale moje stránka to není;
Vampy
Profil
http://www.turnajzaborna.wz.cz/index.html
Konečná verze, mělo by to být hotové, doufám, že už tam nic závažného není, možná ještě trochu pozměním galerii aby byly 2 fotky vedle sebe...
user243
Profil
to by bylo rozumné, možná by se vešly i 3;
Vampy
Profil
AKorát mi to zrovna tak 2x nejde float s tím dělá hrozné věci...
LukasHula
Profil
- z meho pohledu je skoda, ze sirka stranky je pouhych 714px. Bral bych v potaz 990px a nazdar.
- Jelikož je na stránce kontakt pouze emailova adresa a nic víc, klidne bych tuto sekci zrusil a email bych dal bud do paticky na kazdou stranku nebo do hlavicky.
- nevim, jestli je dnes vhodne psat sablonu v tabulce
- jednotlive stranky na me pusobi spis jako nejake PDF, dle me by to chtelo, jak jsem rikal, rozsirit a na okraje pridat nejake featurky, jako treba statistika lonskeho roku a nemusela by tam byt statistika

Zkratka to chce jeste se s tim malinko pomazlit a trosku péče...
Vampy
Profil
Moderátor Petr ZZZ: Slučuji s původním vláknem.

www.turnajzaborna.wz.cz
Jediné co mě tak trochu straší je ta fotogalerie. Původně jsem zkoušel 2-3 fotky vedle sebe, ale jelikož tam mám 3 druhy rozlišení tak to nevypadalo pěkně... Kdyby měl někdo lepší nápad tak bych za něj byl moc vděčný ;) A k většině fotkám ještě není dopsaný komentář...
Rfilip
Profil
Totálně rozpadlý vzhled, zajímavé že před 2 minutama byl normální.
EDIT 1: Příčinou bude že na url http://www.turnajzaborna.wz.cz/java/jquery.js není jquery, a prohlížeče místo javascriptu dostane chybovku webzdarma, kterou se neúspěšně pokusí zpracovat jako javasript. Což skončí s hláškou "Uncaught SyntaxError: Unexpected token < ".
EDIT 2: Máš asi něco se složkou s javascriptama protože to nenajde ani www.turnajzaborna.wz.cz/java/menu.js
EDIT 3: cesty mají být: http://www.turnajzaborna.wz.cz/js/menu.js a http://www.turnajzaborna.wz.cz/js/jquery.js
user243
Profil
nevím, proč zakládáš nové téma;
možná se Ti tři typy rozlišení náhledů líbí, ale mě rozhodně ne; jsou programy, které Ti udělají náhledy pro všechny fotky v určité složce; pokud při zachování rozměrů nebudou mít všechny stejnou velikost, tak stačí je udělat o něco málo větší a zmenšit je v html, vlastně přiřadit jim tvoji velikost náhledu; některé se o něco málo zmenší, jiné třeba zůstanou stejné, opačně by to bylo rozmazané; a jestli má někdo něco, že se tahá zbytečně větší obrázek, tak těch pár px je mi milejší, než cosi pod sebou;
Vampy
Profil
Vzhled jsem pořešil, snad funguje + neznáte někdo nějaký ten program který mi radí

user243:
jsou programy, které Ti udělají náhledy pro všechny fotky v určité složce;
EDIT: tma se ptám na úpravu fotek, toto je něco jiného... tady jde o to, aby byla u všechn stjná velikost ale nerozmázly se...
jenikkozak
Profil
Vampy:
neznáte někdo nějaký ten program který mi radí
Vždyť se na to ptáš už v jiném tématu.
Vampy
Profil
Fotogalerie upravena, myslím že takhle už je to v pohodě.
Ještě nějaké nedostatky?
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0