Autor Zpráva
chleeba
Profil
Děkuji za názory na stránku http://oslavte.cz/
Ivy
Profil
Opravte si překlep (Náš tým) "teambuldingem".
DJ Miky
Profil
1. Nezarovnávej úzké sloupce do bloku, nedá se to číst. Na stránce Reference vpravo mám přibližně toto:
Spokojení          klienti          jsou
nejdůvěryhodnějším           poznávacím
...
2. Texty (i dvouřádkové nadpisy) by mohly mít o trochu vyšší výšku řádku.
3. Patička a neaktivní položky v menu mají moc malý kontrast vůči pozadí.
4. E-mail na stránce kontaktů by mohl být klikací.
5. Na stránce kontaktů trochu nechápu duplikaci kontaktů vlevo a vpravo, jaký to má důvod? Zvláště, pokud jsou kontakty všude stejné a pokud si rozporují informace o krajích (vlevo "speciálně Moravskoslezský kraj" a vpravo "celá ČR").
6. Z pohledu vyhledávače můžou vadit duplicity jednak hlavní stránky (/ a /index.html) a jednak celého webu (s/bez www).
7. Titulek by měl být různý napříč stránkami.
8. V titulku je překlep "Snámi".
user243
Profil
hover efekt u odkazů je nečitelný;
jenikkozak
Profil
chleeba:
1) V IE se nahoře na stránce zobrazuje kus javascriptového kódu.
2) V tomto prohlížeči se při každém kliknutí na stránce zobrazí pozadí lightboxu. Zkuste jeho jinou verzi.
3) Obrázek na úvodní stránce není vhodně zvolený. Rozmazané postavy působí nedůvěryhodně.
4) Na stránce s referencemi nevypadá v pravém sloupci dobře zarovnání textu do bloku. Vznikají tam příliš velké mezery mezi slovy.
5) Uvedení telefonního čísla a e-mailu na stránce s kontakty třikrát je zbytečné a matoucí. Stačí jednou.
6) Opravte si chyby v nadpise stránky Reference a také v textu (s Vašiím dnem).
7) Na stránce s referencemi u párů Gražyna a Radim a Petra a Tomáš vede odkaz z obrázku na jinou adresu, než kam odkazuje text.
8) Osobně nemám rád náhradu spojky „a“ za „&“.
9) Co má být za hrůzu ten zdrojový kód, kde jsou veškeré texty označené jako nadpisy?
margin
Profil *
Koukám, že v uvozovkách v kódu je pěkný chaos:
font-family: "Simonetta, Verdana, Trebuchet MS", "Arial", "Helvetica", "Jamrul", sans-serif;
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01>
A to jsem našel jen proto, že jsem hledal příčinu, proč IE něco zobrazuje jinak, než Opera.
chleeba
Profil
Děkuji za užitečné rady snažil sem se co sem moh opravit:
1. Opraveno na: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN">
2. Opraveno na: font-family: Verdana, "Trebuchet MS", Arial, Helvetica, Jamrul, sans-serif;
3. Opraveno na: Úzké sloupce zarovnány na střed
4. Opraveno na: Kontakty jsou duplicitně z důvodu, že jsem víc kontaktů nedostal a postupně budou doplněny o nové
5. Opraveno na: Různý titulek napříč stránkami
6. Opraveno na: Hover efekt u odkazů

Ale nechápu chyby ve validátoru: http://validator.w3.org/check?uri=www.oslavte.cz&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0
jenikkozak
Profil
chleeba:
Ale nechápu chyby ve validátoru
Zkuste český validátor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0