Autor Zpráva
Swarley
Profil *
Ahoj, jedná se o mojí úplně první stránku, na které jsem se učil html. Bohužel moc nerozumím grafice takže je to trochu upravená verze free template. Ale i tak by mě zajímal názor odborníků díky. Web jsem dokončil včera takže tam je zatím jen jeden seriál ale chci začít dělat na dalším. Proto bych rád odstranil nejprve chyby na tomto webu.

http://www.serialycesky.com/
Miloš
Profil
Úplně první dojem: šíleně vysoká hlavička – na menších displejích ne vraždu – teprve až po 900px se objeví menu.

Doplňuji: pleteš si sloves shlédnout a zhlédnout: „Simpsonovi online ke shlédnutí zdarma“ znamená, že se na ně budeme dívat z výšky, shlížet na ně. Poku se na ně máme prostě podívat, pak je zhlížíme, takže ke zhlédnutí.
margin
Profil *
"Autor této webové stránky nezodpovídá za její obsah. Pouze odkazuje na jiné servery."
Když myslíš, ale soud může dospět k jinému názoru: Za odkazy na stažení filmů dostal pirát podmínku. Unie žádá 122 milionů
jenikkozak
Profil
Swarley:
Přijde mi to dost trapné:
- texty jsou zkopčené,
- šablona není tvou prací,
- videa jsou štípnutý, navíc autor lže, protože neodkazuje na jiné servery, nýbrž jejich obsah přímo vkládá do svého webu,
- zdrojový kód dokazuje, že kopírovač (nebo jak nazvat toho, kdo není schopen vytvořit kloudně vlastní dílo) vůbec nepochopil význam HTML značek. (Vkládání odstavců do nadpisů a nadpisů do odstavců, vkládání nadpisů přímo do seznamů, obalování položek seznamu odstavci.) Reklamu evidentně někam prsknul, aniž by tušil, proč je zrovna tam, kde je, a že na užších oknech nekompromisně zakryje obsah stránky.
CrazyC0de
Profil *
Zdravím,

web není vzhledově až tak špatný a to jen s toho důvodu že, jsi nedělal design.

Proč ten toplist lítá někde v levo....

A u postav je poslední obrázek rozhozený a to tak že přesahuje přes footer.

Logo je rozmazané a celkově se mi tam nehodí, chybí mi vyhledávání...

Hodnocení : -10/10 :-), nejsem si jistý, zda na tom webu patří něco i tobě.... Většina vypadá jako zkopírovaná..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0