Autor Zpráva
David1256
Profil
Dobrý den,

vytvořil jsem webovou aplikaci Ježíškovský virál. Rád bych slyšel Vaše názory na aplikaci a také by mě zajímalo, kolik bych si tak mohl za provedení této práce naúčtovat.

Odkaz zde.

PS: Obrázků s bílým pozadím bude ještě přiděleno průhledné pozadí a obrázky zmenšené přes HTML se ještě budou zmenšovat fyzicky jako takové (pro rychlejší načítání).

Děkuji.
Joker
Profil
David1256:
také by mě zajímalo, kolik bych si tak mohl za provedení této práce naúčtovat
To je u všeho stejné:
Náklady jsou (kolik hodin trvalo to vyrobit) * (za kolik na hodinu jste ochotný to dělat). To je na jedné straně (nabídková cena).
Na druhé straně je kolik je někdo ochotný za to zaplatit (poptávková cena).
David1256
Profil
Tak jinak. Myslíte si, že je reálná cena 1 300Kč? (Trvalo mi to 11 hodin)
final
Profil
Bez obrázkov alebo s?
David1256
Profil
Bez.
user243
Profil
mě by zajímalo, jestli na tom jde nějak vyčarovat, aby ježíšek vypadal jako dítě, protože mně vždy vylezla dospělá (hranatá) hlava s podivným kukučem;
shaggy
Profil
David1256:
Dosť odvážne, nazvať nejaký svoj výtvor "virál". Väčšinou sa z toho virálna stránka/video stáva až vtedy, keď o to má záujem veľa ľudí (a šíri sa to ako vírus) a myslím, že toto nebude ten prípad.
Ak je tvoja hodinová sadzba cca 118Kč, tak tá cena reálna je. Otázne je, či niekto bude ochotný za to dať tie peniaze. Ja osobne by som nebol a nenapadá mi, pre akú firmu by bola takáto aplikácia užitočná.

Do Vianoc je relatívne málo času, takže sa z toho virál nestane a aplikácia je celkom podpriemerná, keby som bol majiteľ firmy, ktorá by to mala kúpiť, považoval by som akékoľvek peniaze za zbytočne vyhodené.
Petr ZZZ
Profil
Také si nejsem jistý, jestli je na místě říkat tomu virál, to se teprve musí ukázat. Ale přijde mi to docela hezké a za třináct stovek levné. Myslím si, že by se tohle nebo něco podobného dalo prodat i o hodně dráž, ale na konci ankety bys měl na sebe dát kontakt a vyzvat k akci nejen milovníky blbůstek, ale taky potenciální zájemce o tvoje kodérské a programátorské služby.
Ivy
Profil
No mě na tom vadí že když se mi nic z výběru nelíbí a tudíž nekliknu tak mě to nepustí dál. Vsadím se že nebudu jediná.
David1256
Profil
Ježíšek bez očí nebo pusy by se mi teda nelíbil :-)
Ivy
Profil
Jde o tu reklamu co je za tím.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Davida1256:
Ivy má pravdu, můzeš to vyřešit tak, že přidáš tlačítko "nevím", které povede na konec ankety (bez výsledku), kam bys měl přidat možnost kroku zpět. (Tohoto nedostatku jsem si nevšiml, protože se podobných anket obvykle neúčastním a všude jsem jen narychlo odklikl první možnost.)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0