Autor Zpráva
mazlo
Profil
Zdarec, tak jsem malinko vylepšil web, přidal jsem pár funkcí a celkově pozměnil CSSko :)


www.mazlo.org


btw: Není to šablona a celej systém v PHP je vlastní práce :)
Jinak změňte si styl ještě na ASCII a ten mi prosím taky zhodnoťte :)
Změna stylu

Díkes :))
Timy
Profil
- Samozřejmě že dodržuju standarty a k tvorbě používám pomocníka jménem validátor (jak na XHTML, tak i na CSS) od organizace W3C. -- to je od tebe pěkné, že dodržuješ standarty
- neklikací logo
- v menu není označena aktuální položka
- v opeře nefunguje odkaz nahoru <a href="#"> opera nesežere (alespoň 9.0)
- nějaký obrázek tam neměl nastavené width a height (konkrétně tady http://www.mazlo.org/?page=o_webu# )
mazlo
Profil
to Timmy:

-jak mám udělaný klikací logo, když ho mám jako pozadí? :((
-nevím, proč by mělo být v menu označena aktuální položka, když Naspisy a odkazy v menu se shodojí...
-Hodně dlouho používám Operu, a nyní mám Operu 8.50 a s odkazem "nahoru" nemám problém :) - chyba bude nejspíše v Opeře 9 TP1
-každý obrázek musí mít rozměry? :(

jinak díky .. z chyb se člověk učí :)
Timy
Profil
mazlo
- asi jsi nepochopil mou první narážku, píše se standardy
- klikací logo jde udělat, viz třeba tady http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=14414&foru m=3&page=-1 dole ten příspěvek od Radka nebo ještě pohledej tady, už se to tu řešilo.
- není to na škodu označit to, respektive nikomu tím neublížíš, ale někomu možná pomůžeš
- starší operu už nemám, tak nevím, třeba to ještě opraví
- měl by mít rozměry. Zrovna na té stránce jsem hledal něco v patičce a šup - odskočil mi tam obrázek. Jinak bych si toho nevšiml.
Šlaha
Profil
<a href="" id="logo"> </a>
A ve stylech:
#logo {display:block; a dál to znáš}

V těch odkazech jenom s "#" má Opera docela vítr, uměla to až osmička.

Je to lepší
mazlo
Profil
- překlep jsem opravil
- s tím logem a odkazem - v hlavičce nemám jenom logo, ale i text (anonymní uživatel, přihlášený uživatel, popříadě výpadek DB), takže to bude malinko složitější, ale udělám to nějak :))
- s tím zvýrazněním menu to taky nějak vymakam .. i když přesně nevím jak, protože to menu už je tučný ...
- rozměry obrázku jsem přidal ==> odte´dka se budu snažit dávat pořád rozměry :)

Jinak díky za rady, to logo a menu ještě dodělám a pak se ozvu :)
Mimochodem, co říkáte na ASCI styl? :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0