Autor Zpráva
otík
Profil *
Dobrý den,
žádám Vás o konstruktivní kritiku k novému webdesignu pro web zaměřený na prací prostředky http://www.selner.cz/nahledy/praci-prasek_webdesign_02.jpg
Děkuji
Douki
Profil *
Působí na mě voňavě, což v souvislosti se zaměřením je dobře. Design je přehledný, takže svůj účel zřejmě splní. Nicméně si myslím, že na druhou stranu nikoho neoslní, je to takový průměrný design, který vyloženě nezaujme. Na první pohled neřeknu wow, to je pěkný design.
Být tebou, porozhlédl bych se po různých galerií a inspiroval bych se ještě a zkusil to znovu. Na takové zaměření jde udělat daleko lepší design. Zkus se také zamyslet nad barvami. Bílá znázorňuje čistotu, kvůli zelené dole mi ale přijde dominantní zelená. Ten kontrast mě ruší a nelíbí se mi. K tvému návrhu ještě. Nějak mi tam také nesedí ty zuby v patičce. Nechápu proč je logo v kurzivě, nevypadá to pěkně. Zelená šipečka na mě působí, že nadpis jde ještě nějak rozkliknout na nějakou nabídku. Zkus použít jiný ornament, když už ho tam chceš mít. Každopádně za mě to není špatné, ale ani dobré.
Taurus
Profil
Hezká práce, znovu to zkoušet nemusíš, je to pěkné. Ani logo kurzívou mi nevadí, nevím, proč by tak nemohlo být. Zamyslel bych se nad hlavičkou, jestli světlý podklad neudělat ve stejné šířce jako obsahovou část (anebo zda tam podklad vůbec dávat). Pak patičku, jestli místo ostnů neudělat něco míň "agresivnějšího", když zbytek je takový jemný. Tvůj zápis copyrightu nic neznamená. Při rozlišení 1024 mám posuvník, což se mi fakt nelíbí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0