Autor Zpráva
piwik
Profil
Zdravím,

Chcel by som vedieť čo si myslíte o novom webe, ktorý pripravujeme new.isols.cz.
Snažil som sa, aby spĺňal znaky moderna a jednoduchosti.
Web ešte nie je vo finálnej fáze, uvažujem čo pozmeniť / upraviť.

Dopredu díky za každú pozitívnu aj negatívnu kritiku.
Rellik
Profil
piwik:
Web vypadá slušně. Jediné co mi vadí na webu, je to, že jde o českou firmu, ale při prvním přístupu se zobrazí anglická část. Navíc v anglické i české části zůstává stejné (české) logo... Na původní stránce je to zase obráceně... ;)
Someone
Profil
Opravte si tam gramatické chyby:

Chcete zvýšit rozšířit služby Vašeho svého elektronického obchodování?
Zadejte Vaše své jméno.
Zadejte Váš svůj email.
piwik
Profil
ďakujem za opravy, na to motto som pozabudol :)
user243
Profil
a co je špatného na vykání? jestli jde o ten předvyplněný obsah inputu, tak by tam ani nemusel být, když je před ním popisek, co se do něj má zadat;
Someone
Profil
user243:

Na vykání není nic špatného. Před inputy je to dané správně: Vaše jméno: [input] Váš email: [input], ale v kontextu, který jsem uváděl já musí být své/svůj/svou
user243
Profil
dobře, rozumím;
DJ Miky
Profil
1. Pokud uvažujete, co změnit, tak bych doporučoval vyměnit člověka, co píše anglické texty.
2. "my víme, jak správně kráčet s dobou"
3. Zkratky jako HTML, CSS, PHP atd. se píší velkými písmeny.
4. V hlavním menu by mohl být i odkaz zpět na hlavní stránku.
5. V kontaktních údajích by měla být i adresa.
6. Když v kontaktním formuláři nic nevyplním a odešlu, vypíše se nad nadpis "OK". Pokud je to hláška o úspěchu, tak by mohla být trochu přívětivější a viditelnější (a zároveň vám chybí ošetření vstupních údajů).
piwik
Profil
DJ Miky:

díky za info, stránka ešte nie je dokončená....hlavne funkčnosť Kontaktného formulára.

Tie anglické texty si nevšímajte prosím, použil som google translator, aby to bolo nejako preložené....texty ešte prejdú kontrolou samozrejme.
Ja osobne nevidím problém so skratkami, ktoré sú napísané malým písmenom.

Zatial si teda všímajte design webu....na to som asi mal na začiatku upozorniť, moja chyba.
Petr ZZZ
Profil
1. Šedé písmo má nízký kontrast a bílé pozadí zároveň oslňuje. Nikdy jsem nechápal a asi nikdy nepochopím, proč tolik webů, aniž by se zabývaly pracími prostředky, považuje co nejbělejší pozadí za předpoklad seriózního dojmu.

2. Velikost písma, zadaného v pixelech, si v Explorerech uživatel neupraví. Doporučuji procenta. Celkově mi přijde písmo velmi drobné.

3. Textům chybí padding, v menším okně jsou nalepené na okraj.

4. Myslím, že doba, kdy bezbarvý umělohmotný pajdulák býval známkou moderního designu, pomalu začíná být minulostí.

5. Věta „Již Vás unavují věčné výpadky a neochota Vašeho hostingového poskytovatele?“ mi přijde hodně sebevědomá a nejsem si jistý, zda budí důvěru. Pominu-li občasnou hurá-akci nějakého nezletilého ztřeštěnce a možná sem tam nějaký špatně napsaný web umístěný na bezplatné službě, nebude myslím snadné najít na současném trhu hosting, který by trpěl „věčnými výpadky“.

6. Pod nadpisem Vývoj aplikací a outsourcing si představuji, že se tam dočtu, mimo jiného, něco o outsourcingu. Když to prokliknu, najdu to jen v nadpisu, ve vlastním textu ale na tohle téma ani slovo. Mimochodem, nabízet outsourcing můžeš a často dokonce musíš, ale vyvěšovat to hned na nástěnku nepovažuji zrovna za moudré – vlastně tím říkáš, že jsi odkázán na pomoc třetí strany.

7. Na „neotřelé technologie“ nachytáš – možná – někoho, kdo nemá o branži nejmenší představu. Kdo webdesignu alespoň na minimální úrovni rozumí, ví, že u nových postupů hrozí potíže se zpětnou kompatibilitou (problémy se zobrazením ve starších prohlížečích).

Celkový dojem špatný není, ale trochu ho kazí suma některých detailů.
_es
Profil
K čomu sú obrázky v dolnej časti „Naši klienti“? Očakával by som odkazy na „webové aplikácie“ „vašich klientov“ a nie nejaké samovoľne bezúčelne sa pohybujúce obrázky. Pri vypnutom JS sú obrázky dvojmo - prečo? Na čo by mali slúžiť ikony pri „Najdete nás“? - Klikanie na ne nemá zmysluplný efekt.

piwik:
Ja osobne nevidím problém so skratkami, ktoré sú napísané malým písmenom.
Asi myslíš malými písmenami - to už nie sú skratky ale z hľadiska češtiny a slovenčiny najskôr nejaký nezmysel - jedine že by boli malé písmená priamo uvedené v oficiálnom názve - ako napríklad „[i]MySQL[/i]“.
jenikkozak
Profil
Motto „my víme jak správně kráčet s dobou“ mi připomnělo tento vtip:
Inzerát v seznamce: Jsem mladý, krásný, bohatý, inteligentní, finančně zajištěný, mám dvě auta, vilu a jachtu. Nikoho nehledám, jen se chlubím.

piwik:
Ja osobne nevidím problém so skratkami, ktoré sú napísané malým písmenom.
Tam bys problém vidět měl. Je to stejná chyba jako napsat měkké i ve vyjmenovaných slovech, špatná interpunkce či záměna „je“ a „ě“. Není to originální, není to moderní, je to prostě blbě.
piwik
Profil
Dobrý deň,

Prosím moderátora o zmazanie tohto vlákna, ďakujem.
_es
Profil
piwik:
To býva obvykle zamietnuté. Skús požiadať o nejakú, pre teba aj ostatných, vhodnú úpravu svojich príspevkov.
jenikkozak
Profil
Žádost o smazání vlákna zamítám.
Petr ZZZ
Profil
Zase jednou musím připomenout základní princip, společný snad všem internetovým diskuzním portálům: Diskuse neslouží jen tazateli, ale také dlouhým šikům čtenářů, kteří se z výměn názorů a vědomostí mohou poučit. Nutným předpokladem je ovšem funkční archiv. Z těchto důvodů zde příspěvky, které splňují pravidla, nemažeme.

Piwiku, chápej prosím archivaci tohoto vlákna jako odměnu diskusní komunitě za to, že jsi měl možnost zde žádat o bezplatnou odbornou konzultaci.
piwik
Profil
Ale tu nejde o zmazanie príspevku založeného na tom, že obsahuje aj negatívnu kritiku.....je to firemný web, google indexuje tým pádom aj toto fórum, čo nechceme......ešte raz ďakujeme za rady a kritiku

Moderátor Petr ZZZ: Odmazal jsem citaci celého předchozího příspěvku.
jenikkozak
Profil
piwik:
Máš na mysli ten problém, že na vyhledávání is*ls (které hledá asi 10 lidí za měsíc) se objevuje tato diskuse ve druhé polovině první stránky vyhledávání na Google? Vzhledem k hledanosti považuji jakoukoliv žádost o změnu tohoto vlákna za bezpředmětnou.
_es
Profil
piwik:
Prečítaj si znova pozorne [#14]. Zmazanie celého vlákna je nepriechodné.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na piwika:
„...google indexuje tým pádom aj toto fórum, čo nechceme.“
Nabízíš SEO a tohle tě napadlo až teď? Je mi líto, opravdu nevidím důvod tohle vlákno mazat ani upravovat. Uvědom si prosím také, že vlákno jako celek je výsledek kolektivního snažení a nelze je smazat jen tak, když si jeden z autorů vzpomene, že mu něco není po chuti.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0