Autor Zpráva
drevolution
Profil *
Jsme začínající webdesigner a rád bych znal názory ostatních na tento design. Za jakoukoliv připomínku předem děkuji.
http://sfp.bowlingaqua.cz
Railbot
Profil
Pekny. Mozna by se mi to vic libilo zarovnany na stred, tihne to k prave strane a prijde mi to jako "chyba", i kdyz je to nejspis zamer.
Lukáš M
Profil
líbí se mi to, jen nevím, jestli se k celkovému designu hodí ta fotka připnutá sponkou - tedy hlavně ta sponka na papír
také mi přijde, že ta ikonka u odkazu v textu je trochu rušivá.
v copyrightu dole máte sice "all rights reserved" (proč ne "všechna práva vyhrazena", když už?) ale zapomněl jste tam napsat kdo si je vyhradil. :)
a také nechápu smysl těch odkazů xhtml, css - to návštěvníka zas tak moc nezajímá. ale asi je to teď móda podobně jako se dřív psalo "optimalizováno pro..." :) i když tohle je samozřejmě chválihodnější, ale stejně. mimochodem ten parametr se kterým voláte validátor je špatně, mně se nic nevalidovalo.
a poslední - nejsem si jistý tou modrou (a fialovou) na odkazu v patičce a v pravém sloupci.

celkově se mi to ale moc líbí a pokud opravdu začínáte, tak klobouk dolů a více takových! ;)
Fred
Profil
Pane "začínající" poklona, pěkné a to tak, že velmi. Začínáte dlouho ?
PerToon
Profil
DOST dobrý!!!
drevolution
Profil *
v copyrightu dole máte sice "all rights reserved" (proč ne "všechna práva vyhrazena", když už?) ale zapomněl jste tam napsat kdo si je vyhradil. :) a také nechápu smysl těch odkazů xhtml, css - to návštěvníka zas tak moc nezajímá. ale asi je to teď móda podobně jako se dřív psalo "optimalizováno pro..." :) i když tohle je samozřejmě chválihodnější, ale stejně. mimochodem ten parametr se kterým voláte validátor je špatně, mně se nic nevalidovalo.
Děkuji, na patičku jsem zapoměl. Na narážce o xhtml a css něco bude;)
MaYo
Profil
Toto mam v Opere


Inac je to super
drevolution
Profil *
Toto mam v Opere
Tak to je dost spatny, zapomnel jsem to v ni zkontrolovat. Diky, ze jsi me na to upozornil!
Pepee
Profil
...hezký, ale zkus si zvětšit písmo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0